Harry Styles nepřestává šokovat! V jakých odvážných outfitech se ukázal na Grammy?

Zpěvák a herec Harry Styles se stal jednou z největších módních ikon současnosti. Jeho extravagantní styl inspiruje především nejmladší generaci. Nebojí se nosit nejrůznější šperky, barvy, krajky, třásně, boa, kabelky či šaty, čímž ničí veškerá módní tabu ve společnosti.

Z lamače dívčích srdcí se během let stal úspěšný hudebník s velmi osobitým stylem, který nepřestává překvapovat okolí svými módními kreacemi. I když nad nimi ostatní často nechápavě kroutí hlavou. 

One Direction

Když v roce 2010 začal působit v chlapecké skupině One Direction, ve stylu oblékání se od ostatních členů příliš nelišil. Přece jenom ale dokázal kombinovat jednotlivé prvky tak, že to zaujalo i porotu The Fashion Awards. Po rozpadu kapely v roce 2016 rozjel svou vlastní kariéru, začal mnohem více experimentovat v oblasti módy a sklízí jeden úspěch za druhým.

Múza

Není divu, že se stal hlavní tváří jedné luxusní módní značky. V rámci kampaně se tenkrát objevil na titulní stránce časopisu Vogue, kde pózoval i v šatech. Často bývá přirovnáván k těm největším hvězdám, například k Jamesi Deanovi, Micku Jaggerovi nebo Davidu Bowiemu, kteří si v minulosti svým osobitým kouzlem získali mnoho příznivců. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Vogue’s The Get (@vogue)

Grammy

Své fanoušky nezklamal ani na letošním udílení hudebních cen Grammy, kde vystřídal hned tři outfity! Na červeném koberci se ukázal v pestrobarevném overalu, který odhaloval velký kus hrudi. Během vystoupení oblékl třpytivý oblek s třásněmi a pro cenu za nejlepší album si došel na pódium v blyštivém tílku s bílým sakem, ke kterému oblékl béžové kalhoty.

Harry Styles na Grammy.
Harry Styles na předávání hudebních cen Grammy.  |  FOTO:  Profimedia

Nevypočitatelný Harry Styles

Ať už si o jeho stylu oblékání myslíte cokoliv, musí se mu nechat, že má skutečně velkou odvahu a nejen v módním světě způsobil neskutečný poprask. Navíc nikdy nepřestává překvapovat, protože pokaždé dorazí na akci v něčem, čím všem vyrazí dech.

Galerie

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady