Svou vědmu má Brad Pitt i Kim Kardashian: Jak vypadá hodně budeš někde po americku?

Také milujete komedii Jak ztratit kluka v 10 dnech? Nebýt věštce, v roli Matthewa McConaugheyho bychom možna viděli někoho úplně jiného! Herec nedávno ve svém interview pro Vanity Fair přiznal, že mu přijetí role poradil jasnovidec, kterého náhodou potkal na Sunset Boulevard. Jak k incidentu došlo? A kdo další pravidelně využívá služeb vědmy?

Vraťte se s námi do minulosti a odhalte celebrity, které se nebály pohlédnout do budoucnosti plné slávy, zlaťáků, ale také zkrachovalých manželství a smrti.

Matthew McConaughey

Film Jak ztratit kluka v 10 dnech představoval průlom v kariéře Matthew McConaugheyho. S přijetím role v jednoduchém filmu, který se nakonec stal kasovním trhákem, však dlouho váhal. Finální rozhodnutí nakonec udělal díky věštci, který k němu náhodně přiskočil. „Vzpomínám si, že jsem jednou v noci na procházce po Sunset Boulevard zvažoval, jestli to udělám, nebo ne,“ přiznal herec v nedávném interview pro Vanity Fair. „Najednou se přede mnou z ničeho nic objeví tenhle chlap a říká – chcete znát svou budoucnost?“ 

Angelina Jolie a Brad Pitt  |  FOTO:  Profimedia

​​Když k tomu Matthew svolil, věštec pokračoval: „Je tu film, o kterém uvažujete, romantická komedie. Musíte na něm pracovat, jinak toho budete litovat do konce života. Bude to pro vás velká zkušenost a vydělá vám spoustu peněz.“ Matthew jeho věštby nebral příliš vážně, a byl dokonce přesvědčený, že podivného chlapíka vyslalo studio. Nabídku ale nakonec přijal a z herce se stala jedna z největších hvězd současnosti.

Jeho herecké umění si na Voyo můžete užít například ve filmech Vlk z Wall Street, Ticho před bouří nebo Zlato.

Brad Pitt

Služeb věštce využívá také Brad Pitt, a to celých dvacet let! S médiem Ronem Bardem ho seznámila ještě jeho ex-manželka Jennifer Aniston. Už tehdy mu ale jasnovidec řekl, že se jeho manželství zhroutí, protože potká někoho, kdo mu zcela změní život. Za necelý rok pak Brad Pitt skutečně ohlásil začátek vztahu s Angelinou Jolie.

Angelina Jolie a Brad Pitt  |  FOTO:  Profimedia

​Jenže Ron Barde předpověděl i to, že mu ani tento vztah nevyjde. Své pravé štěstí prý sexsymbol najde až v náručí třetí ženy. Ale kdo? Kdo to bude?! Jeho single fanynkám nezbývá než koupit lístek do Ameriky a vzít štěstí do svých rukou. Možná to budete právě vy!

Princezna Diana

Vědmy se nevyhýbají ani královské rodině. Princezna Diana se s vědmou Sally Morgan vídala po více než 4 roky a řešila s ní nejen osobní život, ale také budoucnost svých synů. Morgan ve svých vizích předpověděla, že si její syn Harry vezme brunetku, která mu určí novou cestu podle vlastních podmínek a i přes veškeré překážky spolu nakonec zůstanou celý život. Dianu navíc ujistila, že se William skutečně stane králem.

Princezna Diana a William  |  FOTO:  Profimedia

​Vědma se navíc mrazivě nemýlila ani v autonehodě, která měla ukončit život ikonické princezny. Ve svých vizích údajně viděla, jak Dianu vytahují z auta a převážejí na akutní příjem. Pokud však skutečně viděla její smrt, princezně o tom zřejmě neřekla.

​Sally Morgan se ve Velké Británi těší velké popularitě, je pravidelným hostem talk shows, a dokonce vydala i knihu. Se Sally Morgan se na jednom z večírků dokonce setkal i princ Harry, který si pamatoval, jak o ní matka mluvila, a od Sally si dokonce nechal dát pár rad. Co mu prozradila, už se ale nedozvíme. Vše ostatní o svém životě vám ale Harrold rád představí v jeho Rozhovoru s Princem Harrym.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Sally Morgan (@sallymorgantv)

Kendall Jenner & Kim Kardashian

Kardashianovi. Rodina, která je slavná pro mnoho věcí a zároveň pro nic, umí vycítit příležitost. A dost možná to umí i díky vědmám. Kim Kardashian se například s médiem radila během jejího prvního těhotenství, a věštce dokonce navštívila i na Bali. Tam jí prozradili, že čtvrtým potomkem bude syn, do kterého se reinkarnoval jejich zesnulý otec Robert Kardashian. Nechat si porodit a vychovávat vlastního otce je zřejmě pro Kardashianovy naprosto normální věc!

FOTO:  Profimedia

Svou láskou k věštění se netají ani Kendall Jenner, která o sobě dokonce tvrdí, že má sama věštecké schopnosti. Krásné supermodelce to ostatně potvrdilo i médium, ke kterému pravidelně dochází. 

Helena Růžičková

​Svými věšteckými schopnostmi byla známá také korpulentní hvězda české komedie Helena Růžičková. Ta prováděla čtení z ruky či z kávové sedliny a ve svých vizích se údajně mýlila jen málokdy.

FOTO:  facebook.com

Haně Zagorové například předpověděla, že svou životní lásku potká až ve svých 46 letech a stejně jako ona bude z hudební branže. V této době pak skutečně potkala svou celoživotní lásku Štefana Margitu. O něco méně sladkou budoucnost předpověděla také Jiřímu Hrzánovi, kterého nabádala, aby na sebe dával větší pozor, protože jeho život může být v ohrožení. Za osm let se Hrzán zabil pádem ze střechy.

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady