Novinky ve filmovém světě: Vrátí se Batman i Mizerové a Jacksona ztvární jeho příbuzný!

Filmoví fanoušci se mohou těšit hned na tři velmi očekávané novinky. Půjde o pokračování jednoho z nejznámějších komiksových příběhů, čtvrtou akční komedii v sérii a životopisný snímek světově proslulého zpěváka.

Na své si zkrátka přijdou příznivci všech žánrů. Co se o připravovaných filmech zatím ví? Kdo ztvární popovou legendu Michaela Jacksona? A ke které akční sérii se vrátí Will Smith?

Batman

Jen necelé dva měsíce po uvedení filmu The Batman do kin tvůrci oznámili, že bude další pokračování. Herec Robert Pattinson se tedy opět brzy vrátí do Batmanovy jeskyně. I když se nechal slyšet, že si po zkušenostech se sérií Stmívání dá od franšíz pauzu, zřejmě je ochotný udělat v tomto případě výjimku.

Robert Pattinson
Robert Pattinson ve filmu The Batman, 2022  |  FOTO:  Profimedia

„Bylo to moc zábavné. Jsem opravdu ochotný to dělat tolikrát, kolikrát to lidé budou chtít vidět,“ okomentoval to herec před rokem v rozhovoru pro Fandango. S režisérem Matte Reevesem spolu dokonce mluvili o tom, že by se nevyhýbali ani trilogii.

Nedávno už bylo dokonce oznámeno oficiální datum, kdy by se druhý díl měl dostat do kin. Noví šéfové studia DC jej stanovili na 3. října 2025. Jediným potvrzeným hercem je zatím právě bývalá upíří hvězda. O návratu Zoë Kravitz, Jeffreyho Wrighta, Andyho Serkise a Colin Farrell se teprve uvažuje. Zatímco Robert Pattinson by si jako hlavního záporáka představoval zločineckou organizaci Court of Owls, režisérovi by se více zamlouvalo zpracovat příběh padoucha Freeze.

Mizerové

Pokud vás temná dramata moc neberou, určitě oceníte další novinku, na které se už pracuje. Will Smith si po náročném natáčení historického thrilleru Osvobození odskočí ke čtvrtému pokračování akčního trháku Mizerové. A stejně jako v předchozích dílech se vedle něj objeví jeho parťák Martin Lawrence.

Martin Lawrence Will Smith
Herci Martin Lawrence a Will Smith  |  FOTO:  Profimedia

Herci to oznámili prostřednictvím vtipného videa na Instagramu. V něm Will Smith sebere kameru, nastoupí do auta a jede přímo za svým hereckým kolegou, kterého překvapí u něj doma. Když se vzájemně ujistí, že už je ten správný čas, společně vykřiknou: „Bad boys 4 life.“ Přitom odkazují na to, že třetí díl se jmenoval Bad Boys for Life, což zní úplně stejně.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Will Smith (@willsmith)

Příběh miamských detektivů Mikea a Marcuse se začal psát už v roce 1995, kdy vznikl první film. Po osmi letech následovalo další pokračování. Potom si tvůrci i herci dali poměrně dlouhou pauzu, aby se v roce 2020 opět vrátili do akce. Stejně jako třetí film budou i čtyřku režírovat filmaři Adil El Arbi a Bilall Fallah.

Michael

Další žhavou novinkou je životopisný film s názvem Michael, který nastíní život popové legendy Michaela Jacksona. O tom, že to bude skutečná pecka, svědčí hned dvě skutečnosti. Hlavní roli má totiž ztvárnit skutečný synovec tohoto slavného zpěváka! Konkrétně jde o šestadvacetiletého Jaafara Jacksona, který je strýci až neuvěřitelně podobný.

Michael Jackson.
Michael Jackson při natáčení videoklipu.  |  FOTO:  Profimedia

„S Jaafarem jsem se setkal před více než dvěma lety a byl jsem ohromen tím, jak zosobňuje ducha a osobnost Michaela,“ uvedl King v prohlášení, které citoval web Atlanta News First. „Bylo to něco tak silného, že i po celosvětovém hledání bylo jasné, že je to jediná osoba, která se této role může ujmout,“ dodává.

Michael Jackson
Michael Jackson, Londýn 1992  |  FOTO:  Profimedia

Producentem filmu má být Graham King, který stojí za nejúspěšnějším životopisným snímkem v historii. Oscarový film Bohemian Rhapsody o životě Freddieho Mercuryho uchvátil miliony lidí po celém světě. Scénář píše John Logan, který je například spoluautorem bondovky Skyfall. Film má režírovat Antoine Fuqua, který shodou okolností stojí i za již výše zmíněným snímkem Osvobození. Natáčení by mělo začít letos, ale datum premiéry zatím není známo.

​Film Ztracené město Z s Robertem Pattinsonem sledujte na Voyo!

Sdílet
  • #Robert Pattinson
  • #Will Smith
  • #Martin Lawrence
  • #Michael Jackson

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady