Lavi versus Adam Sandler! Jaké jsou nejsledovanější filmy na Voyo?

Proti gustu žádný dišputát. A pokud si nejsledovanější filmy tohoto týdne urvaly srdce diváků, jednoznačně to dokáží i s tím vaším! Podívejte se na snímky, které se ve sledovanosti vyšplhaly až na samotný vrchol, a nechte si jimi zpříjemnit dlouhé zimní večery.

Bude to skandální dokument, srdceryvné drama, ztřeštěná komedie nebo napínavá detektivka? Výběr je jen na vás!

1. Brad & Angelina: Vzestup a pád hollywoodského manželství

Manželství Brada a Angeliny je minulostí, jejich prvenství na Voyo ale stále trvá! Dokument o vzniku dokonalého hollywoodského páru, který skončil rozvodem a drsnými právními bitvami, láká fanoušky jako magnet už druhý týden v řadě. 

FOTO:  Profimedia

​Vraťte se zpět do počátků pohádkové romance i zákulisí filmu Pan a paní Smithovi a objevte peprné informace, které vám dosud zůstaly skryty mezi řádky bulvárních plátků. Brad a Angelina: Vzestup a pád hollywoodského manželství, čeká již nyní na Voyo.

Zdroj: Giphy.com

2. Silnější

Jake Gyllenhaal láme rekordy sledovanosti v další skvělé roli! Jeff Bauman příjde podpořit svou ex-přítelkyni na maraton v Bostonu. Píše se ale rok 2013 a Jeff se ocitne přímo v epicentru atentátu, který otřásl celým světem. Nejen, že v důsledku bomby přišel o obě nohy, pro Američany se navíc stává národním hrdinou, kterého novináři sledují jako novou hvězdu. Jeff se přitom musí vyrovnat s vlastními démony, traumatem i motivací bojovat dál.

​Emotivní snímek Silnější podle skutečného příběhu vám nabídne romantiku, odhodlání i jedinečně silný herecký výkon, u kterého potečou slzy proudem. Jste připraveni se poddat emocím?

3. Vyšehrad: Fylm

Chybí vám v zimním období slunce? Nechte se ozářit peroxidovou hlavičkou kopačky Laviho a jeho fylmu Vyšehrad, který na Voyo skóruje už třetí týden v řadě! Lavimu se podařilo dostat do chomoutu a týmu Vyšehrad zase do druhé ligy. Poklidný život lokální sportovní hvězdičky mu narušilo překvapivé zjistění – má osmiletého syna, který se s ním rozhodl bydlet! Jak si povede v roli otce? A dokáže splatit půjčku, která mu pomohla zaplácnout nákladnou veselku?

​Lavi vás rozesměje na tisíc způsobů. A ta částka rozhodně souhlasí! Odpískejte nudu a vyražte na Voyo dřív, než Vyšehradu hodíme červenou!

4. Švec

Jaké je to chodit v cizích botách? Adam Sandler si to ve filmu Švec vyzkouší za vás! Max Simkin vede osamělý život a svět kolem jen nečinně pozoruje ze své dílny. Tu jeho rodina vlastní už po čtyři generace... Stejně jako záhadný stroj v rohu skladu. Když na něm jednoho dne opraví pár bot a vyzkouší si je, zjistí šokující věc – rázem se proměnil v jejich majitele! Z bázlivého ševce se stává dobrodruh, který v kůži svých zákazníků objevuje velkoměsto a neváhá se zaplést ani s nebezpečnými živly.

​Atmosféra New Yorku, napínavá zápletka i skvělý Adam Sandler, nejen to jsou důvody, proč si zavázat tkaničky a utíkat na Voyo. Film Švec už čeká jen na vás!

5. Detektiv Durantová: Čtvrtá oběť

Na starém mostě ve Frankfurtu visí na provaze mrtvola ženy. Je to Beate Slomkeová, pohřešovaná už 4 měsíce, která ale byla zavražděna den předtím. Provaz je uvázán na motýlí uzel a obličej ženy voní růžovým olejem...

Inspektorka Julia Durantová poznává rukopis sériového vraha Dietmara Gernota, kterého před několika lety zatkla a který si stále odpykává trest. Julia se domnívá, že musí mít s vraždami něco společného. Když pak v nemocnici umírá dívka, která si zjevně prošla psychickým i fyzickým mučením, je jasné, že vrah se ve svém řádění jen tak nezastaví.

Sérivoý vrah kopíruje rukopis zločince, kterého už detektiv Durantová zatkla. Podaří se jí odhalit jejich spolupráci?  |  FOTO:  TV Nova

Detektiv Durantová patří k tomu nejlepšímu, co v německém rajónu můžete najít. Drsnou atmosféru, násilí na ženách i mrazivě propracované zápletky si navíc můžete pustit i v dalších dílech série jako jsou Smrt v jezeře či Mrtvá blondýna.

Mrazivý únor je před námi a jaro v nedohlednu. S ovladačem k Voyo ale máte zábavu ve svých rukou!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady