Žádné cvičení ani diety! Jak se udržuje jeden z nejvíce sexy mužů planety Paul Rudd?

U některých celebrit nehraje přibývající věk roli, protože vypadají stále stejně. Mezi takové nepochopitelné rarity patří třeba Paul Rudd, Reese Witherspoon, Jennifer Aniston, Will Smith nebo Tom Cruise. I když je všem kolem padesátky, jejich skutečný věk byste jim vůbec netipovali! Jaké jsou jejich fígle na mladistvý vzhled?

Třiapadesátiletý herec Paul Rudd, který byl v roce 2021 časopisem People vyhlášen nejvíce sexy mužem na světě, konečně prozradil, co mu pomáhá udržovat se v dobré kondici.

Tajný recept na mladistvý vzhled

Lidé se ho prý často ptají, jak se mu povedlo docílit toho, že vypadá skoro stejně jako před dvaceti nebo třiceti lety. Většinou tipují, že je to zásluha vhodně zvoleného jídelníčku a pravidelného cvičení. Jeho tajný fígl ale tkví v něčem jiném. „Nejdůležitější je spánek,“ říká v rozhovoru pro časopis Men's Health. Lidé, kteří si nastavují budíka už po čtyřech hodinách spánku, aby mohli jít posilovat, si tím podle něj dělají medvědí službu.

Paul Rudd na premiéře filmu Ghostbusters
Paul Rudd na premiéře filmu Ghostbusters  |  FOTO:  Profimedia

Ranní zvyky

Nestárnoucí herec si každou noc dopřává celých osm hodin spánku. Jako ideální dobu zdravého spánku odborníci obvykle stanovují sedm až osm hodin, takže se vlastně jen řídí jejich pokyny. Po ránu má ve zvyku dát si šálek kávy a pak se věnuje kardio cvičení. „Kardio dělám ještě předtím, než něco sním,“ doplňuje Paul Rudd, který tento rituál přijal za svůj až v souvislosti s přípravou na jednu velkou roli.

Ant-Man

Velkou změnu v jeho životním stylu totiž způsobila nabídka hrát mravenčího superhrdinu Ant-Mana, jehož první film měl premiéru v roce 2015. I když si nikdy nemyslel, že by podobnou roli mohl dostat, úplně mu to změnilo život. Součástí přípravy bylo najímání trenérů, posilování a vyřazení cukrů. Slušelo mu to ale i před natáčením, takže trik nebude pouze ve cvičení. Nabízí se tedy varianta, že za tím bude právě dostatek spánku.

„Dozvěděl jsem se toho tolik o tom, jak moje tělo reaguje na jídlo, cvičení a jak moc mě to ovlivňuje psychicky. Když jsem v tom obleku, běhám a hraju si na postavu, která má být superhrdina, cítím se prostě lépe. A necítím se jako podvodník,“ vysvětluje herec, jak moc ho to ovlivnilo.

Paul Rudd ve filmu Ant-man
Paul Rudd ve filmu Ant-man  |  FOTO:  Profimedia

Chris Hemsworth

Neznamená to ale, že by si o sobě teď hodně myslel. Když dojde na srovnání s jeho superhrdinskými kolegy, vidí stále velký rozdíl. „Vzpomínám si, že při natáčení filmu Avengers: Endgame jsem tvrdě cvičil, perfektně jedl a dlouho trénoval jako atlet. Ale když jsem pak stál vedle Chrise Hemswortha, říkal jsem si: ‚Jaký to má smysl? Proč se o to vůbec snažit, když je tady tohle?'“ směje se Paul Rudd.

Paul Rudd, Scarlett Johansson a Chris Hemsworth na fanouškovské události k filmu Avengers
Paul Rudd, Scarlett Johansson a Chris Hemsworth na fanouškovské události k filmu Avengers  |  FOTO:  Profimedia

Paul Rudd se objevil také v seriálu Přátelé, který můžete sledovat na Nova Fun.

Sdílet
  • #Paul Rudd
  • #Chris Hemsworth

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady