Chris Hemsworth zažil pořádné dobrodružství! Jak vypadala jeho rodinná dovolená v Keni?

Herec Chris Hemsworth vyrazil s celou rodinou na dovolenou do Keni. Jednalo se skutečně o velmi dobrodružný výlet, protože projížděli přes savanu a nebáli se ani pózovat s divokými zvířaty. Do Afriky chtěla podle všeho rodina vyrazit už dávno, takže se jim tenhle sen konečně podařilo splnit. Co všechno tam její členové zažili?

Představitel Thora je s o sedm let starší španělskou herečkou Elsou Pataky v manželství už od roku 2010. Mají tři děti – desetiletou dceru Indii a osmiletá dvojčata Sashu a Tristana. Zdá se, že jim to spolu pořád velmi dobře klape.

Pózování s divokou zvěří

Herec přidal na sociální sítě fotky, které zachycují jednotlivé momentky z dovolené. Ať už sedí s rodinkou na terénním safari autu, blbne se svým potomkem při západu slunce nebo pózuje před velbloudy, vždy je to zajímavá podívaná. A stejně jako kterýkoliv jiný pozemšťan na jeho místě si taky nezapomněl nahrát slony a lvy. „Jeden z nejpamátnějších výletů do Keni, jaký jsme kdy s rodinou zažili,“ pochvaloval si v popisku.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Chris Hemsworth (@chrishemsworth)

Reakce Jeremyho Rennera

K příspěvku se vyjádřil také jeho herecký kolega Jeremy Renner. Na začátku roku ho potkala ošklivá nehoda se sněžným pluhem, kvůli které musel být hospitalizován v nemocnici. Naštěstí už je opět doma a jeho zdravotní stav se den ode dne zlepšuje. Do Keni se ale nejspíš jen tak nepodívá, proto není divu, že výstižným slovem „úžasné“ okomentoval dovolenou Chrise Hemswortha.

Africký sen

Pozadu v přidávání fotek nezůstala ani Elsa Pataky. Jen na jejích fotkách můžeme vidět hned dvě, na kterých jsou zachyceni společně s manželem. „Jedno z mých nejoblíbenějších míst na světě! O Africe jsem vždycky snila,“ připsala k příspěvku, aby bylo jasné, jak moc si společnou dovolenou užili.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Elsa Pataky (@elsapataky)

Návrat k tréninku

Hned po dovolené se herec vrátil do svého klasického tréninkového režimu. I když je člověk samý sval a šlacha, tak se takový stav pochopitelně neudržuje sám, ale je potřeba na něm neustále makat. Začátkem týdne přidal představitel Thora video, na kterém je na běžeckém pásu. „Není nic lepšího než začít týden sprinterským tréninkem,“ připsal k příspěvku. Na světě existuje určitě řada lepších činností, kterými se dá zahájit týden, ale jak se říká – proti gustu žádný dišputát.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Chris Hemsworth (@chrishemsworth)

Film Rivalové s Chrisem Hemsworthem sledujte na Voyo!

Sdílet
  • #Chris Hemsworth
  • #Elsa Pataky

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady