Jeremy Renner je z nemocnice doma. Jak se zotavuje po vážné nehodě se sněžným pluhem?

Herec Jeremy Renner, známý jako Hawkeye z filmů od Marvelu, se po vážné nehodě se sněžným pluhem konečně vrátil z nemocnice domů. I když je na dobré cestě k uzdravení, zdaleka ještě nemá vyhráno. Jak dala hvězda Avengers vědět fanouškům tuto radostnou zprávu?

Začátek roku nebyl pro Jeremyho Rennera příliš dobrý. Hned 1. ledna se mu při odklízení sněhu stala vážná nehoda, kvůli které musel být letecky transportován do nemocnice. Přejela ho jeho vlastní sněžná rolba, která se nečekaně rozjela právě ve chvíli, kdy neseděl u volantu.

Přání brzkého uzdravení

Fanoušci po celém světě byli z této tragické zprávy zdrcení, protože herec byl ve velmi vážném stavu. Měl utrpět poranění hrudníku a ortopedická zranění. Když o několik dní později sdílel fotku z nemocnice, všem se dost ulevilo. Pod příspěvkem mu brzké uzdravení popřálo i mnoho jeho slavných kolegů. Nechyběli mezi nimi například Chris Hemsworth, Chris Evans, Chris Pratt, Paul Bettany, Orlando Bloom, Kate Hudson, Penelope Cruz či Vanessa Hudgens.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Jeremy Renner (@jeremyrenner)

Narozeniny v nemocnici

V nemocnici musel herec oslavit také své dvaapadesáté narozeniny, které měl 7. ledna. V ten den zveřejnil na svém Instagramu video, na kterém ho zdravotní sestra odvádí do pokoje na lékařské vyšetření. „Přeji vám všem výjimečnou noc,“ připsal tehdy k videu.

Herec Jeremy Renner se těžce zranil při odklízení sněhu  |  FOTO:  Profimedia

Stesk po domově

Ještě v pondělí sdílel představitel Hawkeye na Instagramu fotografii, na které je podle všeho jeho dům pod pořádnou pokrývkou sněhu. „Chybí mi mé šťastné místo,“ napsal k tomu v popisku. Jen několik hodin poté se dočkal a byl propuštěn do domácího léčení. Ještě téhož večera se totiž se sledujícími podělil o fotografii zasněžené silnice, v níž nabádal obyvatele dané oblasti ke zvýšené opatrnosti. „Přes průsmyk je to drsná cesta,“ napsal herec k příspěvku. „Buďte tam v bezpečí Reno / Tahoe.“

FOTO:  Instagram Jeremyho Rennera

Návrat

O tom, že je konečně doma, informoval prostřednictvím Twitteru. Reagoval totiž na oficiální příspěvek dramatického seriálu Mayor of Kingstown, ve kterém ztvárňuje hlavní roli. „Mimo mozkovou mlhu v rekonvalescenci. Byl jsem velmi nadšený, že jsem mohl sledovat 201. díl se svou rodinou doma,“ připsal k již zmíněnému postu.

Rekonvalescence

I když dělá podle všeho ohromné pokroky, k uzdravení ho čeká ještě poměrně dlouhá cesta. Jeho sestra Kym k tomu pro časopis People řekla: „Kdo zná Jeremyho, ví, že je to bojovník a že se s ničím nemaže. Drtí všechny postupové cíle. Nemohli bychom se cítit pozitivněji, pokud jde o cestu, která nás čeká.“

Jeremyho Rennera sledujte ve filmu Wind River, který najdete na Voyo!

Sdílet
  • #Jeremy Renner

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady