Harry Styles i soudní žaloby jsou minulostí: Olivia Wilde si padla do náruče s ex-manželem

Celebrity jsou lidé jako my a ani jejich osobní životy nejsou tak oslnivé jako krásné oscarové róby. Letos nás o tom přesvědčila také ostrá právní bitva mezi herečkou a režisérkou Olivií Wilde a jejím ex-partnerem Johnem Sudeikisem.

Když se však krásná Wilde rozešla se zpěvákem Harry Stylesem, dva znesváření ex-manželé si nakonec přece jen padli do náruče. Ještě nedávno ale zažívali pěkně divoké právní tahanice. Proč? 

Děti do Londýna netahej

Filmem Don’t Worry Darling odstartovala Olivia Wilde nejen svou kariéru režisérky, ale také vztah se zpěvákem Harrym Stylesem. Olivia s rodilým Britem a jejími dvěma dětmi trávila stále více času v Londýně.​To se ale nelíbilo jejich otci Johnovi Sudeikisovi, který už pomalu viděl, jak se z osmiletý Otise a šestiletá Daisy pomalu stěhují za oceán.

FOTO:  profimedia.cz

Napřed právní bitvy, poté objetí

Olivii Wilde proto překvapil doručením soudní obsílky ve chvíli, kdy zrovna stála na pódiu a propagovala svůj nový film Don't Worry Darling. O skandálu si můžete přečíst více v článku níže.

​Olivia Wilde, která zazářila například ve snímku Rivalové, se však po dvou letech s Harry Stylesem rozešla, což značně utlo i její pravidelné výjezdy do Londýna. To zákonitě uklidnilo i Johna Sudeikise, který se již nemusí bát, že se z jeho dětí stanou kovaní Britové srkající čaje o páté. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený MIX (@mix.my)

S koncem jednoho vztahu dokázali ukončit hádky a usmířit se. A nebyli by to staří dobří paparazzi, aby tento moment smíření nezachytili ve svém hledáčku. Pravý hollywoodský příběh se šťastným koncem, co říkáte?

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady