Bude tahle o 31 let mladší kráska poslední? Exmanžel Jennifer Lopez se počtvrté oženil!

Exmanžel zpěvačky Jennifer Lopez se znovu oženil! Marc Anthony (54) již počtvrté stanul před oltářem. Do sňatku vstoupil s o 31 let mladší modelkou. Nadia Ferreira svou krásou oslnila nejen amerického hudebníka, ale i porotu v soutěži Miss Universe.

Pár se zasnoubil loni v květnu po dvou měsících vztahu a už jsou z nich manželé! Svatba se konala v muzeum umění Pérez Art v Miami a dle webu HOLA! je oddával sám starosta. Obřadu se zúčastnila celá řada celebrit. Hosty na svatbě byli například manželé Beckhamovi, Salma Hayek, a dokonce i prezidenti některých latinskoamerických zemí.

Šťastní novomanželé na sociální síti Instagram sdíleli také první ochutnávku ze svatby v podobě videa, které ukazuje, že obřad byl opravdu velkolepý a Nadia jako nevěsta vypadala nádherně. Americký hudebník dokonce neudržel slzy, když svou nastávající poprvé spatřil.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Nadia Ferreira (@nadiatferreira)

Slabost pro modelky
​Ačkoliv pro mladinkou modelku šlo o první sňatek, Marc Anthony je ve svatebním průmyslu jako ryba ve vodě. Oženil se již počtvrté. Hudebník se nikdy netajil svou slabostí pro krásné ženy. Jeho první manželkou byla Miss Universe 1993 Daynara Torres. Pár se vzal v roce 2000 v Las Vegas. Z manželství mají dvě děti, Cristiana Anthonyho Muñize a Ryana Anthonyho Muñize.

Jennifer Lopez kvůli němu zrušila zásnuby
​Marc s Daynarou ukončil vztah údajně kvůli románku se zpěvačkou Jennifer Lopez. Hudebník se zpěvačkou začal randit v roce 2004, pouhé tři týdny poté, co Jennifer Lopez zrušila zasnoubení s hercem Benem Affleckem. V roce 2008 se jim narodila dvojčata Max a Emme. Ačkoliv se pár rozvedl v červnu 2014, Marc byl v té době již zasnoubený s modelkou Shannon de Lima, se kterou se oženil pět měsíců po zásnubách.

„Nevinný“ polibek
​Bohužel ani tento vztah neměl dlouhého trvání. Manželství jim vydrželo pouhé tři roky. O rozvodu se začalo spekulovat den poté, co se Marc a jeho bývalá partnerka Jennifer Lopez políbili na pódium během předávání cen Latin Grammy.

​Pokud jste fanoušci Jennifer Lopez, druhé exmanželky amerického hudebníka Marca Anthonyho, můžete si s ní již nyní pustit film Parker nebo Jak porodit a nezbláznit se na Voyo.

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady