Zamilovaný pár z Love Islandu se raduje z holčičky: Narození miminka se mu podařilo utajit!

Jsou to tři roky od doby, co profesionální boxer Tommy našel během účasti v reality show Love Island Velká Británie svou lásku. Jeho srdce si získala Molly-Mae. Ačkoliv pár soutěž nevyhrál, našel něco mnohem důležitějšího – lásku na celý život! Zamilovaný pár totiž oznámil na sociální síti Instagram radostnou novinkou – jsou z nich rodiče!

O tom, že se jejich rodina rozroste o dalšího člena, informovala prostřednictvím videa Molly-Mae na Instagragramu. „Moc tě miluji a nemůžu se dočkat všech dobrodružství o kterých se nám ani nesnilo.“ Šťastný pár poté společně odhalil Mollyino rostoucí bříško.

Narození dcery se slavnému páru podařilo utajit týden. Jejich prvorozená holčička dostala poměrně neobvyklé jméno Bambi. A stejně jako to, že Molly-Mae je těhotná, i narození miminka oba oznámili na Instagramu. Od té doby Molly-Mae a Tommy sdílejí na svých účtech jednu roztomilou fotografii za druhou. „Slibujeme, že tě budeme navždy bezpodmínečně milovat a starat se o tebe,“ napsala k jednomu snímku novopečená maminka.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Molly-Mae Hague (@mollymae)

„Být tvou mámou je to nejlepší, co se mi kdy stalo… Nezdá se to možné, ale moje láska k tobě roste každým okamžikem, mé srdce doslova expoloduje. Děkujeme, že jsi zvládla bezpečně příchod na tento svět a že jsi nás požehnala darem být tvými rodiči. Slibujeme, že tě budeme bezpodmínečně navždy milovat a starat se o tebe,“ napsala dojatá miminka ke snímku, kde se něžně mazlí s dcerou.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Tommy TNT Fury (@tommyfury)

Všechny díly páté série Love Islandu (Velká Británie) najdete na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady