That’s hot! Paris Hilton má syna, porodila ho náhradní matka

Svět se dnes ráno otřásl v základech. Na Instagramu se objevila zpráva, že Paris Hilton se narodil chlapeček. Jakože cože? Vždyť ani nebyla těhotná. Náš svět je ale světem neomezených možností. A tak matky mohou mít děti, aniž by byly těhotné. Stejně tomu tak bylo (nejen) u Paris Hilton. Proč se rozhodla využít náhradní rodičky?

Nebylo by to ono, kdyby v tom neměla prsty Kim Kardashian. Dlouholeté kamarádky, které pojí nejen přátelství, ale také (společné) skandály, si obě nechaly děti odnosit v náhradní děloze. Když s tím poprvé před pár lety přišla Kim, média i společnost ji obvinily, že to dělá jen kvůli tomu, aby si nezničila postavu. Tehdejší manželka Kanyeho Westa se tak ale prý rozhodla ze zdravotních důvodů. Porod druhého miminka, syna Sainta, se neobešel bez komplikací, a tak lékaři Kim další porod zakázali. Proč se ale rozhodla využít náhradního mateřství i Paris? Hotelová dědička, která je známá svou hláškou „That’s hot!“, cítila tlak společnosti na to, že by se měla vdát a mít děti. Kdyby „zavčas“ nestihla najít toho pravého, nechala si „pojistky“ uložit do mrazáku. Paris Hilton po miminku toužila už dlouho, s nynějším manželem Carterem Reumem se o potomcích prý bavili už od počátku společného bytí. „Vždy bylo mým snem být matkou a jsem šťastná, že jsme se s Carterem našli. Jsme nadšení, že spolu založíme naši rodinu a naše srdce překypují láskou k našemu chlapečkovi,“ řekla dědička impéria pro magazín People.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Paris Hilton (@parishilton)

Láska

Dnes ráno se na sociální síti Instagram objevila fotka malé ručičky s popiskem: „Už teď tě milujeme tak, že se to ani slovy nedá vyjádřit.“ Jméno miminka však novopečení rodiče neuvedli. My však víme, že se jedná o chlapečka. V dřívějších rozhovorech Hilton uvedla, že by svou (zatím nenarozenou) dceru jednou chtěla pojmenovat London. Navíc pro ni chystá i šatník! Paris, která tvrdí, že na sobě nikdy neměla dvakrát stejný outfit, si všechno své oblečení schovává, aby ho jednou pak mohla věnovat právě své dceři. U miminek ještě zůstaneme. Hitem dnešního rána byla zpráva o malém hiltoňátku, pár dní dozadu svět obletěla ale jiná radostná zpráva. Princezna Eugenie je také v očekávání. Britská královská rodina se tak dočká dalšího roztomilého písklete. Dcera prince Andrewa tak s manželem Jackem Brooksbankem nadělí synkovi Augustovi bratříčka nebo sestřičku.

Radostná zpráva

„S obrovskou radostí vám chceme oznámit, že v létě se nám narodí přírůstek,“ napsala princezna pod svůj instagramový příspěvek, kde je s malým Augustem na zahradě.

Nezbývá než oběma popřát mnoho zdraví a lásky. Ať miminka na světě nebo v břiše rostou jako z vody!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady