• TV Nova
  • Emilia Clarke šokovala fanoušky: Proč nechce nikdy vidět seriál Rod draka?

Emilia Clarke šokovala fanoušky: Proč nechce nikdy vidět seriál Rod draka?

Emilia Clarke se proslavila jako neústupná Daenerys Targaryen ze seriálu Hra o trůny. Za tuto roli si ji zamilovaly miliony diváků po celém světě.

Na úspěch seriálu navázal prequel s názvem Rod draka, který si okamžitě získal příznivce původní série. Oblíbená herečka se ale přiznala k tomu, že ho ještě neviděla a ani se k tomu nechystá. Proč se na něj odmítá podívat?

Rod draka

Seriál Rod draka sleduje předky Daenerys Targaryen. Diváci se tedy konečně dozvěděli, z jaké rodiny tato hrdinka pochází. Příběh se odehrává dvě stě let před událostmi ze Hry o trůny. V hlavních rolích září například herci Paddy Considine, Milly Alcock, Emma D'Arcy či Matt Smith, kteří mají mimo jiné také zásluhu na tom, že seriál dokonce získal Zlatý glóbus.

FOTO:  Profimedia

Přiznání Emilie Clarke

Herečka Emilie Clarke proto překvapila všechny svým vyjádřením na Filmovém festivalu Sundance, kde momentálně propaguje svůj nový film The Pod Generation. Když dostala v rozhovoru pro časopis Variety otázku, zda Rod draka viděla, odpověděla provinile: Ne. Můžete mi odpustit?

I když má radost, že má seriál úspěch, nechce ho sledovat. Je to příliš divné. Jsem tak šťastná, že se to děje a jsem nadšená ze všech těch cen... Ale prostě to nedokážu. Je to tak divné. Je to, jako kdyby mi někdo řekl: 'Chceš jít na školní sraz cizího ročníku?' Takový je to pocit. Vyhýbám se tomu,“ vysvětlila herečka své pocity. Nezbývá než doufat, že jí to její věrní příznivci odpustí.

V seriálu Hra o trůny měla Daenerys Targaryen milostný vztah s Jonem Snowem, kterého hraje Kit Harington. Toho můžete na Voyo sledovat například ve snímku Pompeje!

Sdílet
  • #Kit Harington
  • #Emilia Clarke

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady