Koncert Beyoncé za astronomických 530 milionů. Která hvězda vydělala nejvíc v historii?

Beyoncé se po čtyřech letech postavila na pódium a odehrála plnohodnotný koncert v Dubaji. Za jediný večer si tak přišla na 24 milionů dolarů, což je v přepočtu 530 milionů korun. Zdá se vám to jako astronomická částka? Přečtěte si, na kolik si přišel Ed Sheeran za jedno turné…

Navštívit koncert Beyoncé je snem milionů fanoušků už několik let, kdy veřejně nevystoupila. Štěstí ale neměli ani teď. Beyoncé totiž koncertovala při příležitosti otevření luxusního hotelu v Dubaji, šlo o privátní vystoupení, jak uvedl web dailymail.co.uk.

Na koncertu bylo přísně zakázané pořizovat jakékoliv záběry, ale i tak na sociální sítě uniklo pár videí. Bezesporu nejsledovanější je společné vystoupení Beyoncé a její jedenáctileté dcery Blue Ivy. Společně zazpívaly song Brown Skin Girl.

FOTO:  TV Nova

Na party si můžete pozvat i Adele

Beyoncé si za jedinou noc a 19 odzpívaných písní vydělala přes půl miliardy. Není ale jedinou zpěvačkou, kterou je možné oslovit na soukromé vystoupení. Podle webu Music Times si britská zpěvačka Adele účtuje od 16,5 milionů korun výš. Stejně tak i Lady Gaga.

FOTO:  TV Nova

​​Nejvýdělečnější turné

Odehrát celou koncertní šňůru je samozřejmě mnohonásobně náročnější než jeden koncert, ale mnozí si díky turné přišli na takové částky, že už nemusí nikdy hnout prstem. Vůbec nejvýdělečnější bylo dle webu forbes.com turné zpěváka Eda Sheerana, které mu přineslo cca 17,5 miliardy korun. Překonal tak skupiny U2 či Guns N’ Roses.

FOTO:  Profimedia
Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady