Adele šokuje fanoušky. Kvůli čemu plánuje přerušit hudební kariéru?

Populární zpěvačka Adele všechny překvapila svým nedávným vyjádřením. Prohlásila, že si chce dát pauzu od hudby a místo tvoření nového alba se soustředit na studium. Jejím velkým přáním totiž je získat titul z anglické literatury. Jakým způsobem bude probíhat její výuka? A vydrží jí toto předsevzetí?

Čtyřiatřicetiletou zpěvačku teď ještě čeká série vystoupení v rámci show Víkendy s Adele v Las Vegas. Koncerty se měly uskutečnit už v lednu, ale těsně před začátkem jednoho z nich je odložila. Tehdy Adele se slzami v očích na sociálních sítích vysvětlovala, že za tím stojí nákaza koronavirem v jejím týmu.

Spekulace

Ihned se ale začalo spekulovat o tom, že za tím jsou problémy s jejím přítelem Richem Paulem a nespokojenost zpěvačky s upořádáním jeviště. Kvůli odložení koncertů se vyšplhaly ceny vstupenek neuvěřitelně vysoko! I když byli fanoušci celkem naštvaní, její vystoupení si stejně nechtějí nechat ujít. Nově se má show konat přibližně od půlky listopadu až do konce března příštího roku.

Vysoká škola

Po sérii těchto koncertů si chce dát zpěvačka oddych od hudby a splnit si svůj velký sen. V životě totiž velmi lituje toho, že po ukončení školy nepokračovala na univerzitu. „Po Vegas chci opravdu získat titul z anglické literatury. Kdybych se neproslavila jako zpěvačka, myslím, že bych se určitě stala učitelkou anglické literatury,“ řekla při rozhovoru s fanoušky, který sledoval deník The Sun.

FOTO:  TV Nova

Studentka Adele

Neplánuje ale vrátit čas a prohánět se s ostatními studenty po univerzitním kampusu. Její výuka by měla probíhat online formou. Ačkoliv se její vášeň pro anglickou literaturu podle ní odráží v její tvorbě, přála by si mít osobní zkušenost s univerzitním vzděláváním a získat kvalifikaci v tomto oboru.

Nový videoklip

Ve středu 26. října vydala Adele nový videoklip k písni I Drink Wine. V něm pluje v honosné róbě po řece a přemýšlí o životě se sklenkou růžového vína v ruce. Kolem ní přitom tančí polonazí muži a akvabely. Zdá se tedy, že se jedná o jeden z jejích posledních videoklipů. Uvidíme, zda toto předsevzetí zpěvačce vydrží a skutečně si dá od hudební kariéry pauzu. Přece jenom takových, kdo tvrdili něco podobného, už v minulosti bylo hodně.

Její show One Night Only si můžete do 20. 11. 2022 pustit na Voyo!

Sdílet
  • #Adele

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady