Angelina Jolie, Akvárko či Ježíš: Který případ Kláry Slámové byl nejzajímavější? HLASUJTE A ROZHODNĚTE!

Angelina Jolie, Akvárko či Ježíš: Který případ Kláry Slámové byl nejzajímavější? HLASUJTE A ROZHODNĚTE!
Zdroj: TV Nova

Soudkyně Klára Slámová má za sebou další řadu složitých případů. Rozsoudit musela nejen pár, který se dohadoval o jméně své malé dcerky, ale i stavbu obrovského akvária v domě s jednou umíněnou obyvatelkou. Které spory ze soudní síně byly nejsilnější? HLASUJTE A ROZHODNĚTE!

ROCKER

Navrhovatelka se chce s odpůrcem rozvést, protože se údajně dramaticky změnil. V průběhu „krize středního věku“ začal hrát na bicí, koupil si motorku a údajně začal být agresivnější, dokonce se porval se sousedem. Odpůrce to odmítá – tvrdí, že pouze konečne v živote našel vášeň a zálibu. Odmítá, že by se změnil, anebo že by se choval nevhodně. Co uvedou svědci obou stran a jak tento spor soudkyně Slámová rozsoudí?
CELÝ DÍL SHLÉDNĚTE ZDE

FOTO:  TV Nova

 

ANGELINA JOLIE

Navrhovatel chce získat svoji několikaměsíční dceru do výhradní péče, protože věří, že by jí její matka zničila život, případně by s ní odcestovala a on by ji už nikdy neviděl. Odpůrkyně odmítá, že by děťátku chtěla zničit život – právě naopak. Chce jí dát silné jméno (Angelina Jolie) a silnou budoucnost, jakou mají herečky v Los Angeles. Nelehký případ musela Klára prozkoumat ze všech stran, pro koho bylo tažení vítězné?
CELÝ DÍL SHLÉDNĚTE ZDE

FOTO:  TV Nova

 

MASAKR V AUTĚ

Navrhovatel od odpůrce žádá odškodné 15 000 korun za to, že mu odpůrce údajně znečistil auto. K incidentu mělo dojít po divoké párty, na které se odpůrce s navrhovatelem pohádal kvůli ženě, ktorou chtěl zbalit. Ona měla ale větší zájem o navrhovatele a odpůrce sa tak navrhovateli chtěl údajně pomstít. Navrhovatel vezl odpůrce z akce domů autem, pričemž odpůrce byl mimořádně opilý a bylo potřeba ho vynést do jeho bytu. Odpůrci se suma patnáct tisíc  zdá přehnaná. Souhlasíte s rozsudkem Kláry Slámové?
CELÝ DÍL SHLÉDNĚTE ZDE

FOTO:  TV Nova

AKVÁRKO

Ing.Lukáš Hořava žije životem vlka z Wall street. Naštěstí nebývá moc doma, protože lítá po celém světě. Když už ale doma je, ví o něm celý dům. Nicméně všichni si na to zvykli. Až do doby, kdy si Hořava vymyslel, že chce doma obrovské mořské akvárium, ve kterém chce chovat drahé druhy ryb. V akváriu má být ovladač počasí, který má vytvářet úžasné efekty. Celé akváritum je ale tak objemné, že bylo nutné zaplatit sousedům hotel, protože se musí přidělat nosné traverzy domu. To vše Hořava platí, ale jeho sousedka Renata Nováková je jediná, kdo na dohodu o vystěhování do doby rekonstrukce nepřiistoupila a zůstala v bytě. Ted’ si stěžuje na hluk a podobně. Ona prý má právo v domě být. Odpůrce má ale stavební povolení... Co na to přísná soudkyně?
CELÝ DÍL SHLÉDNĚTE ZDE

FOTO:  TV Nova

JEŽÍŠ

Manželka Petra Dopity právě prochází přechodem, nese to těžce a její psychika je narušená i tím, že nedávno vyprovodila své dvě dcery z domu. Obě už si totiž našly přítele a své vlastní bydlení. Navíc Vlastimila přišla o práci, a tak znuděná tím vším a frustrovaná hledala možnost, jak vyléčit svou bolavou duši. Na internetu si našla léčitele Vlastimila u kterého jí
bylo sympatické i to, že má stejné jméno jako ona, jen v mužském rodě. A tak začala chodit na léčitelské seance, platila a platila... až utratila 68 000 korun, které chce ted’ její manžel zpátky, protože podle ní je léčitel šarlatán a jejich rozpočet je díky němu na pokraji zhroucení. Jejich rodinné vztahy se zhoršily a podle navrhovatele, se zhoršil i zdravotní stav jeho manželky. Bizarní díl jste mohli vidět v neděli 9. 4. Jak se vám líbil rozsudek?
CELÝ DÍL SHLÉDNĚTE ZDE

FOTO:  TV Nova

Nelehké rozhodování musí každý den soudkyně Klára Long Slámová dělat! Který z případů se vám líbil nejvíc? Hlasujte v anketě!

FOTO:  TV Nova

NEPŘEHLÉDNĚTE:

NĚCO TADY NEHRAJE: Jak jste na tom s postřehem? Otestujte se s Klárou Slámovou!

POD PALBOU OTÁZEK: Soudkyně Klára Slámová podrobena křížovému výslechu! Co vyplulo na povrch?

Sdílet

Nejnovější videa

Články