Módní dobovka, komedie o patchworkové rodině i další řada Specialistů. TV Nova představuje program na jaro 2023!

Možná nevíme, co nás v příštím roce čeká. Už teď vám ale můžeme prozradit, že o seriálové hity nebude nouze! Program pro rok 2023 vám představí výpravnou dobovou sérii, rodinnou komedii i nové řady oblíbených kriminálních seriálů. Kdo zavítal na tiskovou konferenci TV Nova? A jaké seriály v novém roce obohatí televizní program?

Nadšení mohou být nejen diváci, ale také samotní tvůrci. „Po úspěšné podzimní sezoně přicházíme s další nebývale pestrou programovou nabídkou titulů hrané tvorby, na níž jsme spojili síly s těmi nejzvučnějšími tvůrčími a hereckými jmény současnosti,“ prozradila ředitelka programu TV Nova Silvia Majeská.

Dobové drama nadchne kostýmy i výpravou

Mezi zmíněné tituly patří výpravný seriál TV Nova Zlatá labuť, který se vrací do první poloviny dvacátého století v Československu. Pod režijním vedením Braňa Holička a Bisera A. Arichteva se v seriálu představí celá plejáda hereckých es jako Marta Dancingerová, Vojtěch Vodochodský či Beata Kaňoková spolu s legendami Petrem Kostkou, Danielou Kolářovou, Svatoplukem Skopalem nebo Tomášem Töpferem.

Vojtěch Vodochodský.  |  FOTO:  TV Nova

Trable moderní rodiny

​Znamená víc rodičů i více lásky? O tom diváky přesvědčí Jedna rodina, komediální seriál vyprávějící příběhy tří rodin svedených dohromady nejen střídavou péčí o potomky. V hlavních rolích se diváci mohou těšit na Terezu Kostkovou, Filipa Blažka, Tomáše Jeřábka nebo Bereniku Kohoutovou, ale také na Janu Paulovou a Pavla Zedníčka či vycházející hvězdu Denisu Biskupovou z minisérie Jitřní záře. Stejně jako Jitřní záři režíroval seriál Jedna rodina Dan Wlodarczyk.

Zuzana Vejvodová, Berenika Kohoutová, Kristýna Ryška, Jana Bernášková.  |  FOTO:  TV Nova

Návrat milovaných kriminálek

​Do roka a do dne se na obrazovky TV Nova premiérovými epizodami vrátí úspěšný kriminální seriál Odznak Vysočina. I v druhé řadě se mohou diváci těšit na překrásné prostředí Vysočiny a pětici vyšetřovatelů pod vedením kapitánky Dany Skálové (Monika Hilmerová). Jednotlivé epizody jsou inspirovány skutečnými kriminálními případy, na jejichž věrohodnost dohlížela Renáta Miková, vrchní komisařka Krajského ředitelství Policie Jihočeského kraje. 

Programová ředitelka TV Nova Silvia Majeská a ředitel vývoje a obsahu Michal Reitler.  |  FOTO:  TV Nova

Specialisté přicházejí s novou řadou a ve staronovém složení. Po šesti letech se totiž vracejí David Prachař, jako nadřízený majora Strouhala (Martin Dejdar), a Zuzana Kajnarová v roli kapitánky Zuzany Koutné, za svobodna Májové. V seriálu se objeví také jeden z nejtalentovanějších mladých herců současnosti Marek Lambora, jehož postava pořádně zahýbe dějem.

Táňa Dyková jako geniální uklízečka

Kde policie končí, ona začíná. Marta je svobodná matka tří dětí, která nemá respekt k autoritám, zato má „nos na vraždy“. Seriál Případy mimořádné Marty nabízí mix poctivé procedurální kriminálky a komediálního nadhledu. V hlavní roli seriálu kraluje jedinečná Tatiana Dyková, jíž zdatně sekunduje Roman Zach v roli poněkud suchopárného kapitána Kreinera.

Galerie

​Prohlédněte si fotky z tiskové konference a nalaďte se na rok plný novinek!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady