Eros Ramazzotti se vrací do O2 areny! Italská superstar v České republice zazpívá už popáté

Eros Ramazzotti se vrací do O2 areny! Italská superstar v České republice zazpívá už popáté
Zdroj: Bestsport, a.s.

Italská superstar se vrací ve velkém stylu. S novým studiovým albem, kterému předchází první singl „AMA”, ohlásil hudebník i dlouho očekávané turné. Dočkají se ho i čeští fanoušci, a to 6. 3. 2023, kdy se Eros vrátí do pražské O2 areny – tentokrát už popáté! Vstupenky na koncert v České republice budou v prodeji pro veřejnost od 23. června 2022 od 10:00 v sítích Ticketmaster a Ticketportal.

Eros Ramazzotti je jedním z nejúspěšnějších mezinárodně uznávaných italských interpretů. Za více než 35 let bohaté kariéry prodal na 70 milionů desek a nasbíral přes 2 miliardy streamů na digitálních platformách a téměř 2 miliardy shlédnutí na YouTube. Album Battito Infinito je jeho v pořadí 15. studiovým albem.

Turné Battito Infinito World Tour obsáhne celkem 60 zastávek a potrvá od září 2022 do května 2023.

„Přemýšlel jsem o tom, jak těmito koncerty lépe oslavit nové písně, které mají vyjít. Zapojil jsem se a sledoval každou jednotlivou fázi příprav, staral jsem se o každý detail a drobnosti. V každém z těchto večerů bude malá část mě a mého příběhu. Nemůžu se dočkat, až budu moci obejmout své fanoušky po celém světě a věřím, že ten nejlepší způsob, jak čelit této složité době, je začít znovu dělat hudbu. Spolu,“ říká Eros Ramazzotti.

Možnost přednostního nákupu vstupenek a nového CD

Od 10. do 19. 6. 2022 bude možné album zakoupit v předprodeji na www.ramazzotti.com.

Ti, co si předobjednají album v termínu od 10. do 19. 6. 2022, obdrží 20. 6. 2022 unikátní kód na přednostní nákup vstupenky. Tento přednostní nákup bude probíhat ve dnech od 21. do 23. 6. 2022. Poté půjdou vstupenky do přímého prodeje pro širokou veřejnost.

Koncert pořádá Bestsport, a.s. ve spolupráci s agenturou Vertigo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady