Baby už dávno nesedí v koutě. Jennifer Grey se kvůli nové roli změnila k nepoznání!

Herečka Jennifer Grey se proslavila jako stydlivá Baby ve filmu Hříšný tanec. I když od té doby uběhla už řada let, stále si udržuje mladistvý vzhled. Teď se ale kvůli nové roli změnila k nepoznání. V novém snímku totiž ztvárňuje kontroverzní dietní guru Gwen Shamblin.

Herečka všechny dost vyděsila svým vzhledem, když na sociální sítě přidala fotku z průběhu natáčení snímku Starving for Salvation. Aby se přiblížila image vůdkyně kultu, prošla obrovskou proměnou.

Říkejte mi Gwen

Kromě obří blonďaté paruky má na fotce velmi výrazné líčení a chladný výraz. To všechno bylo pro osobnost, kterou má hrát, naprosto typické. K příspěvku navíc herečka připsala: Říkejte mi Gwen. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Jennifer Grey (@jennifergrey)

Reakce slavných

Okamžitě se pod tímto postem začalo objevovat velké množství komentářů nejen od jejích příznivců, ale také od dalších slavných kolegů. Ok, máš moji plnou pozornost, reagoval na to Michael J. Fox. Omgggggggg stop?!?!?!?!! Jsem z toho tak nadšená, napsala make-up artistka Jenna Kristina. Ú-ŽA-SNÝ, připojila se hvězda detektivních seriálů Sasha Alexander.

Hladovění po spáse

Film bude sledovat životní příběh Gwen Shamblin, která stojí za vznikem dietního programu The Weigh Down Workshop. Dokonce založila v roce 1999 celou církev s názvem Remnant Fellowship. Měla hodně následovníků, ale v jejím společenství platila přísná pravidla.

Přísné zásady církve

Produkční společnost, která má celý filmový projekt na svědomí, se k jejím praktikám vyjádřila následovně: Na vrcholu své moci a vlivu Gwen požadovala, aby se členové církve odcizili každému, kdo nebyl jejím členem. Vyháněla ty, kteří měli nadváhu, hrozila právními kroky proti odpůrcům a prosazovala přísné tresty pro ty, kteří nedodržovali církevní zásady.“ Prohlášení společnosti citovaly noviny Daily Mirror.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Jennifer Grey (@jennifergrey)

Pád letadla

Před rokem v květnu tato známá dietoložka zemřela ve věku šestašedesáti let při tragickém pádu letadla nedaleko jezera Percy Priest ve státě Tennessee. Na palubě s ní tehdy byl i její manžel Joe Lara, který se v 80. letech proslavil rolí Tarzana.

Z nesmělé Baby ráznou dominou

Film Starving for Salvation by měl mít premiéru začátkem příštího roku. Už teď je ale jasné, že se mají diváci na co těšit. A herečka Jennifer Grey dokazuje, že od nesmělé Baby ušla velký kus cesty a může se klidně převtělit i do rázné dominy.

FOTO:  facebook.com

Legendární snímek Hříšný tanec sledujte na Voyo!

Sdílet
  • #Jennifer Grey

Nejnovější videa

Články