• TV Nova
  • Pečujme o své seniory: O 35 let mladší partnerka Mela Gibsona ho vzala na rodinnou dovolenou

Pečujme o své seniory: O 35 let mladší partnerka Mela Gibsona ho vzala na rodinnou dovolenou

Herec a režisér Mel Gibson vyrazil se svou o téměř pětatřicet let mladší přítelkyní Rosalind Ross a jejich pětiletým synem Larsem do Benátek. A podle fotek to vypadá, že si rodinnou dovolenou náležitě užili.

I když se šestašedesátiletá hvězda snažila krýt plnovousem, černou kšiltovkou, brýlemi, nevzhlednou fleecovou mikinou a tepláky, pozorným Benátčanům se ho navzdory tomu podařilo odhalit! Ačkoliv to při společných procházkách s jeho partnerkou a synem na první pohled vypadalo, jako by se šel dědeček vyvenčit se svou dcerou a vnukem. Za tohle důmyslné přestrojení je potřeba před Melem smeknout.

Restart kariéry

Nejspíš chce ještě nějaký čas strávit se svou novou rodinou, než se příští rok pustí do minimálně tří projektů, které ho čekají. Po režisérském úspěchu filmu Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny se totiž jeho kariéra restartovala ve velkém stylu a nabídky se jenom sypou.

FOTO:  Profimedia

Devět dětí

S první manželkou Robyn Moore, se kterou strávil více než tři desetiletí, má sedm dětí Hannah, Christiana, Edwarda, Williama, Louise, Mila a Thomase. S ruskou hudebnicí Oksanou Grigorievovou má dceru Luciu, se kterou se ale v současnosti kvůli soudnímu příkazu nemůže vídat. Se svou nynější partnerkou si proto pořídil dalšího potomka. Protože děti jsou zkrátka radost a není jich nikdy dost!

FOTO:  Profimedia

Nejplodnější herec showbyznysu

Plodnější ve světě showbyznysu je s deseti kousky snad už jen​ Eddie Murphy, jemuž Mel toto prvenství určitě závidí. Ale není všem dnům konec, třeba se mu ho ještě podaří překonat. Nejspíše právě kvůli tomu si našel mladou ženu, která k tomu má potřebné predispozice. Někdo by už ale hollywoodským hvězdám mohl vysvětlit, že už pár let existuje celkem šikovný vynález zvaný antikoncepce. 

FOTO:  Profimedia

Dovolená v Benátkách

Je dobře, že si herec našel partnerku, která ho čas od času vyvede někam na procházku třeba právě po romantických Benátkách. Přece jenom ke starším lidem bychom měli mít úctu a pečovat o ně, protože jednou se také dostaneme do jejich věku. Dovolenou si rodinka náležitě užila. Byli spatřeni, jak obdivují místní památky, projíždějí se ve člunu, a dokonce vyrazili i na večeři do restaurace v Palermu. Ve volných chvílích se ale herec věnoval čistě důchodcovským radostem například si natáčel u pobřeží racky.

FOTO:  Profimedia

Snad Melu Gibsonovi nově nabitá energie vydrží, aby mohl dále natáčet, užívat si důchod, plodit a hlavně se postarat o všech svých devět dětí.

Na herce se podívejte například v legendárním snímku Po čem ženy touží, který najdete na Voyo!

Sdílet
  • #Mel Gibson
  • #Eddie Murphy

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady