Costner, Murphy i Gibson. Hollywoodští hřebci se předhání v počtu potomků

Jedno dítě, žádné dítě. V případě mužů, o kterých se dočtete níže, to platí spíše od pěti dětí nahoru!

Projděte si s námi hollywoodské hřebce, kteří se rozhodli zalidnit planetu svými potomky.

Nick Cannon

Zdá se, že americký herec, moderátor a bývalý rapper Nick Cannon dostál svému jménu. Na sociálních sítích oznámil, že se stane otcem dvanáctého dítěte! A to jen pár dní poté, co oznámil, že zplodil jedenácté dítě. Snad vás nezarazí ani informace o tom, že tohle všechno se děje zhruba měsíc po narození jeho dětí číslo devět a deset. A počet maminek? Podle všeho mají Cannonovu smečku na svědomí tři ženy – Alyssa Scottová, Abby De La Rose a Brittany Bellová.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Alyssa (@itsalyssaemm)

Alec Baldwin

Oproti Cannonovi je herec Alec Baldwin se svými osmi dětí úplný zelenáč. Kdo by však zasloužil metál, je jeho manželka Hilaria, která sedm z osmi potomků přivedla na svět. A to v naprosto minimálním časovém rozestupu. Ke Carmen, Rafaelovi, Leonardovi, Romeovi a Lucii se vloni přidaly Eduardo a o půl roku mladší Ilaria Catalina Irena.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Alec Baldwin (@alecbaldwininsta)

Eddie Murphy

Americký herec Eddie Murphy kudy chodí, tudy plodí. Jeho deset potomků mu porodilo pět různých žen. Syna Erica si pořídil s Paulette Mc Neely, rok nato přišel na svět Christian, jeho maminkou už ale byla Tamara Hood. Ani v tomto případě láska netrvala moc dlouho a na řadu přišla Nicole Mitchell, která Murphymu porodila pět dětí. Gratulujeme! Jak to tak bývá, „nepřekonatelné rozpory“ vedly k rozvodu a na scéně se objevila Melanie Brown, členka pěvecké skupiny Spice Girls. S ní si Eddie pořídil dcerku Angel Iris, ke které se nejdříve nehlásil, až nařízené krevní testy potvrdily, že je malá Mel B. opravdu jeho. Konec dobrý, všechno dobré – nyní žije s modelkou Paige Butcher, se kterou má dvě děti a zda je to konečné číslo, se teprve uvidí.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Romero Greene (@eric_the_humble_1)

Mel Gibson

Tohle vypadalo na happyend, a zase nic! Herec Mel Gibson se svojí manželkou Robyn prožil krásných 28 let společného života, přivedli na svět sedm dětí… a pak se rozvedli. Kromě 400 milionů dolarů si původně zdravotní sestřička z manželství odnesla šest synů a jednu dceru. A Mel? Ten si rány léčil v náručí ruské pianistky Oksany, se kterou si pořídil dceru Lucii. Ani zde se ale nekonala pohádka, spíš naopak. Oksana si obstarala soudní příkaz, aby se herec obviněný z domácího násilí nemohl s dcerou vídat. Nyní se Mel Gibson prohání v sedle vedle bývalé jezdkyně na koni Rosalind Ross, se kterou má syna Larse.

Kevin Costner

U amerického herce známého především díky roli v Bodyguardovi platí: Co Oscar, to dítě! Dobře, tak ne tak úplně, ale alespoň v případě počtu sošek za film Tanec s vlky. Sedm! Sedm Oscarů i sedm malých Kevinů. První tři potomky zplodil za šestnáct let vztahu se spolužačkou z vysoké Cindy. Poté přesedlal k Bridget, která mu porodila syna Liama. Po rozchodu s Bridget mu náručí prošlo několik žen, zakotvil až u návrhářky kabelek Christine Baumgartner, se kterou si pořídil další tři děti a podle zpráv z kuloárů se v nejbližší době nic měnit nebude. Tedy alespoň do té doby, než Costner získá dalšího Oscara.

Steven Spielberg

Sladkou tečku na závěr najdeme za kamerou. Oscarový režisér rozdělil své srdce dvěma ženám. První byla Amy Irving, která mu kromě slušného porozvodového vypořádání darovala i syna Maxe Samuela. Tou druhou byla herečka Kate Capshaw, která si se Stevenem kromě nové víry pořídila i tři vlastní děti – Sashu, Sawyera a Destry Allyn. Díky společné lásce, která i Kate k judaismu přenáší, pak došlo i na adopci její dcery Jessicy z předešlého manželství s Robertem Capshawem. Celkem tak Spilbergovi říká tati sedm dětí. A jeden E.T.

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady