• TV Nova
  • Baví vás televizní tvorba? Připojte se ke kreativnímu týmu, který stojí u jejího zrodu, díky CME Content Academy

Baví vás televizní tvorba? Připojte se ke kreativnímu týmu, který stojí u jejího zrodu, díky CME Content Academy

Chcete pracovat jako scenárista, režisér nebo showrunner v televizi? Máme pro vás jedinečnou příležitost. Do 30. listopadu máte možnost přihlásit do speciálního stipendijního programu CME Content Academy, který vám zajistí nejen vzdělání, ale rovnou také práci v oboru.

Televize Nova a Markíza spojily síly s Televizním institutem a vznikl z toho dvouletý stipendijní program pro mladé talenty s kreativní duší. Během něho si můžou studenti vyzkoušet mnoho zajímavých věcí, ke kterým by se běžně nedostali. Naučí se například psát scénáře, stříhat, produkovat, řídit natáčení, televizní marketing, datovou analytiku či udržitelné natáčení.

Zájemci mají ještě stále šanci

O studijní program je velký zájem, protože se do něj může přihlásit skutečně každý. Předchozí zkušenosti v oboru rozhodně nejsou podmínkou. Kvůli tomu byl termín pro podávání přihlášek prodloužen. Zájemci o studium se mohou zapisovat až do středy 30. listopadu. Formulář najdete na stránkách CME Content Academy.

Televizní režie  |  FOTO:  TV Nova

Průběh výuky

Celé studium je koncipováno tak, aby si studenti vyzkoušeli všechny získané znalosti také v praxi. A postupně se budou profilovat takovým směrem, který jim bude nejbližší. Je velmi dobře vybalancovaná praktická a teoretická část výuky. Co se týče časové dotace, tak je to přesně půl na půl, takže ti lidé budou mít možnost nejenom studovat teorii, ale v praxi si ověřovat tu teorii, kterou se učili, říká generální ředitelka TV Nova Klára Brachtlová. To všechno bude účastníkům programu poskytnuto zcela zdarma. Veškeré náklady související se studiem totiž pokryje TV Nova.

Druhý kurz

První kurz jsme zahájili teď v říjnu a v současné době hledáme nové talenty do druhého kurzu, který začne od ledna. Máte možnost přihlásit se do konce listopadu. Všechny potřebné informace najdete na webových stránkách CME Content Academy, informuje vedoucí projektu Veronika Trčková.

CME Content Academy  |  FOTO:  TV Nova

V průběhu studia vás naučíme vše, co je pro práci v televizi potřeba. Rozhodně se tedy nemusíte obávat toho, že něco nebudete zvládat. Přihlaste se sami nebo doporučte program svým nadaným známým. Všechny uchazeče vítáme s otevřenou náručí a těšíme se na další spolupráci.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady