Jennifer Aniston zemřel milovaný otec. Vždy jsi měl dokonalé načasování, vzkázala

Oblíbená herečka Jennifer Aniston, která známá rolí Rachel Green ze sitcomu Přátelé , oznámila smutnou zprávu. Ve věku 89 zemřel v magické datum její tatínek, herec John Anthony Aniston.

Jennifer Aniston oznámila úmrtí svého otce na sociálních sítích. Ke společným fotografiím napsala dojemný vzkaz: „Sladký tatínku…Byl jsi jedním z nejkrásnějších lidí, jaké jsem kdy poznala. Jsem tak vděčná, že jsi se vznesl do nebe v míru a bez bolesti.“

FOTO:  Profimedia

​John Anthony Aniston zemřel 11. 11.2022 ve věku 89 let. A i ono osudné datum herečka dojemně okomentovala.  „Vždy jsi měl dokonalé načasování. To číslo pro mě bude mít navždy ještě větší význam, teď tě budu milovat až do konce věků,“ připsala ke společným snímkům.

Léta výčitek

Jennifer Aniston neměla se svým otcem vždy růžové vztahy. Nemohla mu odpustit, že ji jako dítě opustil a odešel od její matky k jiné ženě. „Šla jsem na narozeninovou oslavu, a když jsem se vrátila, moje matka řekla ,tvůj otec tu chvíli nebude‘," popsala dříve herečka v rozhovoru pro The Rolling Stones a dodala, že si pamatuje, jak jen seděla, brečela a nechápala, že je táta pryč. „Nepamatuji si nic jiného, ​​než že bylo zvláštní, že tam najednou můj otec nebyl. A byl pryč na chvíli, asi rok," popsala Jennifer.

Usmíření

Vše se ale v dobré obrátilo a křivdy byly zažehnány. Posledních pár let byla Aniston s otcem neustále v kontaktu. Od koronavirové krize byla s otcem ve spojení každý den. „Jako kdyby si uvědomila, že život je velmi krátký a chce, aby její vztah s Johnem byl nejlepší, jaký může být. Je nadšený, že se usmířili," řekl The Mail On Sunday zdroj blízky Johnovi.

Život Johna Anthonyho Anistona

John byl americký herec řeckého původu. Nejvíce se proslavil svou rolí Victora Kiriakise v nekonečném seriálu Tak jde čas. V roce 2022 obdržel herec cenu Daytime Emmy za celoživotní dílo. Přestože se John ceremoniálu nezúčastnil, Jennifer se virtuálně objevila na pódiu. „Je to pro mě opravdu výjimečný okamžik. Je to příležitost nejen vzdát hold skutečné ikoně v denním televizním světě, ale je to také příležitost ocenit celoživotní úspěchy skvělého a uznávaného herce, který je shodou okolností také mým tátou,“ řekla herečka.

John měl Jennifer se svou bývalou manželkou Nancy Dow, která zemřela v květnu 2016. Nancy opustil v roce 1979 po 11 letech manželství, když bylo Jennifer 10 let. Se svou druhou manželkou Sherry Rooney, se kterou se potkal při natáčení Love of Life, měl syna Alexandera.

Ve videu si připomeňte oblíbeného herce v seriálu Gilmorova děvčata.

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady