Hvězda Harryho Pottera otevřeně o Emmě Watson: Jak mu jejich vztah zasáhl do soukromí?

Drby o vztahu Emmy Watson a Toma Feltona, představitelů Hermiony a Draca z Harryho Pottera, se probírají v médiích už dlouho. Nyní Felton napsal knihu, ve které konečně řekl, jak to spolu doopravdy mají. Je mezi nimi víc než jen přátelství?

Když se z filmů o čarodějnickém učni Harry Potterovi stal fenomén, protagonisté hlavních rolí pobláznili celý svět a fanoušci si je zamilovali. Se slávou ale přichází také pozornost veřejnosti. A tak se upřela především na Emmu Watson a Toma Feltona.

Láska, nebo jen přátelství?

Lidé herce začali dávat dohromady a udělali z nich pár. Později Watson přiznala, že byla do kolegy zamilovaná a líbil se jí v době, kdy natáčeli. A když se o pár let později herečka ukázala u něj doma, fanoušci měli jasno. Ti dva musí přece tvořit pár.

Pravda o vztahu

Herec Tom Felton nově vydal knihu s názvem S kouzelnickou hůlkou: Magické dospívání filmového čaroděje. V knize se rozhodl uvést na pravou míru, jak je to mezi ním a Emmou Watson. A přiznal, že mají k sobě hodně blízko. „Nemyslím si, že jsem byl do Emmy někdy zamilovaný. Ale miloval jsem ji a obdivoval způsobem, který jsem nikdy nikomu jinému nedokázal vysvětlit… byly jsme spřízněné duše,“ citoval knihu týdeník Mirror.

Felton také přiznal, že se snažil dříve popírat city, které k Emmě choval. „Začaly se množit fámy, že je v našem vztahu víc, než jsme si připouštěli. Popíral jsem, že se mi takhle líbí, ale pravda byla jiná… Moje přítelkyně v té době hned věděla, že je mezi námi něco nevyřčeného. Pamatuji si, že jsem použil známou větu 'Miluji ji jako sestru.' Ale bylo v tom víc," svěřil se herec.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Tom Felton (@t22felton)

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady