Zamilované pohledy a letmé dotyky ve městě lásky: S kým randí filmová Hermiona?

Herečka Emma Watson, která se proslavila rolí čarodějky Hermiony Granger v populární sérii Harry Potter, se ukázala na veřejnosti s novým přítelem! Ačkoliv si obvykle své soukromí pečlivě střeží, a ještě nedávno prohlašovala, že jí vyhovuje být ve vztahu pouze sama se sebou, teď je tomu jinak.

O milostném životě sympatické herečky spekulují média dost často. V minulosti byla spojována s mnoha herci, muzikanty a podnikateli.

Na první lásku se nezapomíná

Během rozhovoru pro časopis Glamour v roce 2012 o tom dokonce sama vtipkovala: „Každý, s kým se nechám vyfotit, je automaticky můj přítel. Takže to vypadá, jako bych měla 6000 kluků.“ Její úplně první platonickou láskou byl však kolega Tom Felton, který ve filmech o nejslavnějším čarodějovi ztvárnil postavu Draca Malfoye.

FOTO:  TV Nova

Sebepartnerství

V rozhovoru pro časopis Vogue Emma ještě před dvěma roky říkala, že k sobě žádného muže nepotřebuje. „Jsem šťastná, že jsem single. Trvalo mi to dlouho, ale jsem šťastná. Říkám tomu sebepartnerství.“ I když v minulosti vystřídala vícero partnerů, žádný ji neokouzlil natolik, aby si ho vzala nebo s ním založila rodinu.

FOTO:  Profimedia

Pan pravý?

Nyní to vypadá, že Emma možná konečně našla toho pravého. Na dovolené v Benátkách byla spatřena, jak se vede za ruku s o tři roky mladším Brandonem Greenem, synem podnikatele sira Philipa Greena. Ten se svou společností Arcadia Group vydělal miliardy dlouholetým působením v módním průmyslu. Jeho potomek se rozhodl jít poněkud jinou cestou – zajímá ho životní prostředí, klima a věnuje se charitě. Možná právě díky těmto společným zájmům si k sobě našli cestu.

Vztahem herečka překvapila i vlastní kamarády, kteří o něm neměli tušení. Vypadá to tedy, že si své soukromí hlídá nejenom před médii. Nebo jen zkrátka nechtěla nic zakřiknout. Poprvé byl pár viděn spolu v září loňského roku, když vystupoval z vrtulníku v Londýně. Společnou dovolenou v romantickém italském městě potvrdil všechny předchozí spekulace a jejich vztah je tímto už oficiální.

Galerie

Emmu Watson můžete vidět ve filmu Circle: Uzavřený kruh, který najdete na Voyo!

Sdílet
  • #Emma Watson
  • #Tom Felton

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady