Dyk 007, agent Kašpárek nebo Lukáš Bond Hejlík? Vyberte kandidáta na nového Jamese Bonda

Luxusní Aston Martin, práce v britských službách i jedinečné technologie, tím vším se může pyšnit James Bond, který letos slaví 60 let. Zatímco tvůrci ještě nenašli nástupce Daniela Craiga, my jsme vybrali známé osobnosti z pořadů a seriálů TV Nova, které by se mohly stát novým agentem 007.

V roce 1962 se na stříbrném plátně poprvé objevil James Bond. Jako první ho ztvárnil herec Sean Connery. Dalšími Bondy se stal například Roger Moore nebo Daniel Craige, který už ve filmech nechce pokračovat.

Hledání agenta 007

Tvůrci momentálně vybírají nového Jamese Bonda, který bude sloužit v tajných službách a chránit britského panovníka. I když jsou do filmů obsazováni britští herci, role by se mohli ujmout i české osobnosti. Zvládání akčních scén předvedli například Martin Dejdar a Jakub Štáfek ve Specialistech nebo Filip Tomsa v Policii Modrava. 

​Do role jsme ale vybrali také Vojtěcha Dyka, Ondřeje Studénku nebo Vojtěcha Kotka. A hlasovat můžete i pro Radka Kašpárka, který se dříve stal velitelem zásahu v pořadu MasterChef Česko.

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady