Štefan Margita zveřejnil dojemný vzkaz. Jaké přání chce splnit zesnulé Haně Zagorové?

Štefan Margita poprvé od úmrtí manželky Hany Zagorové promluvil k fanouškům. Na sociálních sítích prozradil, že chystá koncert, kterým uctí zesnulou zpěvačku. Podle něj by si to moc přála.

Hana Zagorová a Štefan Margita měli společně vystupovat na turné Konečně společně. Bohužel se tyto koncerty už nikdy neuskuteční, ale fanoušci si přece jenom mohou zpěvačku připomenout, a to na začátku příštího roku.

Vzkaz Štefana Margity

„Prvně se hlásím po tragédii, která se stala. Není to lehké období, ale i tak bych vám rád prozradil něco, co jsme ještě s Hankou chystali. A i tak to chceme uskutečnit," řekl zpěvák v příspěvku zveřejněném na Instagramu. „Když jsem dělal poctu Karlu Gottovi, tak jsem po druhém koncertu dostal pozvání na svůj koncert do O2 areny. Když jsem přijel domů, tak jsem to Hance oznámil a říkal: ‚To bude tvůj návrat po dlouhé době opět na jeviště‘," vzpomínal.

Oblíbené písně Hany Zagorové

Zpěvačce se tehdy nápad s koncertem líbil a plánovala, že na něm zazní její písničky Můj čas a Rybičko zlatá, přeju si. „Drazí přátelé, když dovolíte, ten koncert uskutečníme… Můžu vám jenom slíbit, že písnička Rybičko zlatá, přeju si, tak jako duet Můj čas na koncertu zazní," prozradil zpěvák.

Koncert plný hvězd

I když Margita neprozradil, kdo na koncertu vystoupí, slíbil, že to bude elita pěveckých umělců. Koncert se uskuteční 24. ledna 2023 v O2 areně. „Koncert bychom rádi věnovali Hance," dodal zpěvák.

Životní momenty Hany Zagorové si připomeňte v dokumentu Nedělej Zagorku, který najdete na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady