Škvarečci bez zakladatelky a já bez studia. Jaké jsou svízele MasterChefa?

Ahoj, jsem Beatrice. Točím pro vás a taky píšu. Ne všechno, mám na to i svoje permoníky, ale snažím se. MasterChefa dělám už tři roky, což je snad dostatečným důkazem lásky jak k tomuhle formátu, tak i k lidem, kteří ho vytvářejí. Tak pojďte tu lásku prožít se mnou.

Nervozita je na obou stranách, lidi z finálové šestnáctky vidím poprvé, netuší, kdo jsem a že se mnou budou muset vydržet ještě pár měsíců.

Ale to si sedne, říkám si.

FOTO:  TV Nova

Zbourali mi studio
Studio od Nespressa už známe. No, tak mi ho, prosím pěkně, zbourali. Teda jako ne na pořád, ale v místě, kde i ho tak krásně a složitě postavili, se hned dva dny poté točil ten televizní MasterChef (to ochutnávání naslepo, co jste viděli ve středu). Moje království muselo do krabice a já do spižírny. Co si budem, to, co vidí divák v televizi, je krásné studio, fialové světýlko sem, červené světýlko tam, logo MasterChefa a police s naaranžovanýma hrncema, zbytek je ale stará, říkejme tomu třeba HALA, kde to zrovna estetické není. Plní to funkci, ale na parádu je tu hlavní studio a spižírna.

Temný kout s uzeninami
Vybrala jsem si teda místo, kde jsou pověšený různý kusy masa. Co to je za druh, po mně nechtějte vědět. Hezkej koutek byl zajištěnej, rozhovory byly ready. Teď teda ještě sehnat někoho, s kým je budu dělat. Šestnáct vyvolených stále netuší, že na moje otravný dotazy budou muset odpovídat ne jen teď, budu s nima na každym natáčení a kromě povídání si u vaření, povídání si ve zpovědnici, je čeká ještě povídání v mojí „zpovědnici“.

FOTO:  TV Nova

​Vydala jsem se na lov na chodbu, kde kuchtíci v zástěrách korzují mezi cateringem, záchodem a svou šatnou. Vybrala jsem si středobod všeho, aby mi nikdo neproklouznul. Zpoza rohu se začal ozývat dupot po schodech a za chvilku se vynořil Aco. Jenže ten si to mířil do zpovědnice, takže jsem vyhlížela někoho jiného, každopádně jsem jeho pozornosti neunikla. Poté, co mě minul, se na chvilku zastavil, otočil a houkl na mě: „A se mnou budeš dělat rozhovor kdy?!“ Potěšilo mě, že se po těch všech povídáních cejtí ještě na pokec se mnou. „Neboj, Aco, na tebe se těším nejvíc!“ A byla to pravda, Aca jsem si oblíbila už v castingových dílech pro jeho upřímný a srdečný humor. Sympaťák od pohledu. Nicméně teď na rozhovor s tímhle usměvavým Srbem nebyl čas. Odchytla jsem si tedy Robina a zavlekla ho do potemnělého koutu s uzeninami.

První vypadnutí
Pak mě čekala nemilá povinnost vyzpovídat toho, kdo soutěž opustí jako první. Úkol je to nevděčný, ale práce je práce a rozhovor jsem potřebovala. Černý Petr padl ten večer na Lucku, chcete-li Číču. To ještě chudák netušila, že bude muset točit i vzkaz na Instagram. Číča to ale zvládla statečně a s grácií. Auto s ostatníma na hotel jí neujelo, popřála jsem jí hodně štěstí a třeba, že se ještě někdy uvidíme. Každopádně Škvarečci přišli o svoji zakladatelku.

Tak zase někdy, ahoj!

Show MasterChef Česko sledujte každé úterý a středu od 20:20 na Nově! Nebo už teď na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady