Olympijský vítěz, mamlas Pučma i zmetek z podsvětí. Která z rolí Václava Neužila vás bavila nejvíc?

Václav Neužil je (stejně jako ostatní herci) muž mnoha tváří. Každá role mu totiž přináší jiný charakter. Jako oblíbený a často obsazovaný herec dokáže stále překvapit. Přirozeně a nenuceně se dokáže vcítit do jakékoliv postavy tak, že mu každého padoucha i milovníka všichni uvěří. Podívejte se na jeho proměny!

Oblíbený herec ze sebe dokáže udělat naprostého podivína stejně dobře jako cílevědomého sportovce. Jako Pučmu z Národní házené ho stálo hodně úsilí se se svým životním stylem plným alkoholu dostat do kondice a pomoci týmu na hřišti, zato jako Emil Zátopek předvedl, že mu sport skutečně cizí není. Kvůli roli dokonce chodil pravidelně běhat několik let, než se začalo po všech peripetiích natáčet. Jak se mu trénování vyplatilo, můžete zhlédnout na Voyo.

Zmetci Neužilovi jdou

Ani o dramatické situace neměl nouzi. Pořádně do nosu dostal ve filmu Národní třída, kde s ním několikrát praštil (zaslouženě) o skříňku Hynek Čermák. Samozřejmě jenom jako, doufejme. A nebylo by to kompletní, kdyby si nezahrál také v nějaké pohádce, kterých už má na kontě několik. Zmínit můžeme například Sedmero krkavců, v té mu ale asi nikdo jako nafrněnému floutkovi nefandil. Proč? Protože svou roli dokáže zahrát zkrátka dokonale! 

Jestli se chcete pobavit Václavem Neužilem coby dirigentem ve fast foodu, pusťte si video s jeho filmovými a seriálovými proměnami až do konce!  

Video obsahuje vulgární slova. 

Související videa

Václav Neužil
Václav Neužil

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady