NOVA V NOVÉM: Nové stanice, nová loga, nová programová nabídka

NOVA V NOVÉM: Nové stanice, nová loga, nová programová nabídka
Zdroj: Nova.cz

Své 23. narozeniny, 4. února 2017, TV Nova oslaví rebrandingem svých stanic. Všechny je zastřeší pod název skupiny – dojde tedy k jejich přejmenování. Ruku v ruce tak změnou projdou i loga. A čekají na vás novinky v programové nabídce! Zjistěte vše.

SMÍCHOV se mění v Nova 2



Velké změny, ale i oblíbené formáty a pořady čekají na diváky na Nova 2. Ta se stane vedle stanice TV Nova druhou stanicí, která vysílá lokální premiérovou tvorbu. Nově se zde objeví zpravodajská relace s názvem TN2. Živý patnáctiminutový přehled aktuálních a nejdůležitějších událostí budou moci diváci sledovat každý všední den od 22:00, poprvé v pondělí 6. února. Další chystanou novinkou na Nova 2 bude show s pracovním názvem Court Show z prostředí soudní síně. Nova 2 během jara nabídne i další formáty. Více o těchto novinkách a nových projektech zde.

Diváky Nova 2 také čekají seriály, sitkomy či animované pohádky pro nejmenší, které budou bavit každý den (Dva a půl chlapa, Přátelé, Sex ve městě, Melissa a Joey, Spongebob, Scooby-Doo, Tučňáci z Madagaskaru či dobrodružný Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví).

 

FANDA se mění v Nova Action

Jarní program na Nova Action bezpochyby potěší každého fanouška akčních žánrů. Pokračovat budou seriály: Walker Texas Ranger, Kobra 11, i kriminálky CSI Miami, Las Vegas a New York. Jaro na Nova Action přinese kromě známých hrdinů i premiérové seriály. Nově se na obrazovce objeví seriál ZOO, ve kterém nebude nouze o zvířata všech druhů, nebo akční podívaná Křižovatka smrti. Dočkáte se premiérové čtvrté řady seriálu Černá listina. Ve třech sériích se představí také marvelovští Agenti S.H.I.E.L.D. Ve Stávající nabídku docu-real seriálů, jako jsou Mistři aukcí nebo Válka skladů, obohatí premiérově partička z Mistrů zastavárny. Dostatek akce slibují také hvězdy z nejprestižnější hokejové ligy světa – NHL. I na Nova Action se milovníci ledního hokeje mohou těšit na již tradiční přenosy v noci z pátku na sobotu.


Nepřehlédněte:
PREMIÉROVÉ JARO: Televize Nova chystá pro diváky nové projekty!

 

TELKA se mění v Nova Gold



Stanice Nova Gold přináší nestárnoucí zábavné hity a oblíbené pořady pro všechny věkové kategorie. Všichni milovníci tvorby skupiny Nova si mohou užít své nejoblíbenější seriály, reality show a další pořady. Ze zlatého fondu mohou diváci sledovat úspěšné pořady, na jaře je čeká oblíbená Ulice a Ordinace v růžové zahradě nebo seriál z vydavatelství módního časopisu – Dokonalý svět. Rodinný seriál On je žena, MasterChef Česko i Výměna manželek.

 

Název Nova Cinema zůstává podobně jako její zaměření na nejlepší české a zahraniční filmy.



Na jaře 2017 přinese dobrodružství, romanci, fantastické příběhy i zábavu pro celou rodinu. V premiéře odvysílá animovanou sci-fi pohádku Robinsonovi nebo dobrodružný muzikál Čarovný les s oscarovou Meryl Streep, rodinnou komedii Co by kdyby, životopisný příběh Alfreda Hitchcoka Dívka, hororový příběh s krásnou panenkou Annabelle, filmy Hulk, Constantine, Tron: Legacy, Pompeje i Alenku v říši divů a další.

 

Podívejte se také na:
ROK VELKÝCH NÁVRATŮ! Které populární show se vrací na obrazovky TV Nova?


U Nova Sport 1 a Nova Sport 2 prochází drobnými změnami pouze loga stanic.





Hlavním pilířem prémiové sportovní stanice Nova Sport 1 bude i na jaře roku 2017 nejlepší hokejová liga světa – NHL. Celkově se díky skupině Nova mohou těšit až na 15 zápasů týdně. Na milovníky fotbalu čeká play off Evropské ligy UEFA, FA Cup. Programovou novinkou bude od února světová série plážového volejbalu. Velká očekávání jsou také u MotoGP. V létě se můžete těšit na nejprestižnější tenisový turnaj roku – londýnský Wimbledon. Na trávníky vyrazí také golfisté v rámci European Tour. Své řeknou také nejlepší házenkáři světa, kteří ukážou své umění v německé Handball Bundeslize.

 

I na začátku nového roku budou na prémiové sportovní stanici Nova Sport 2 k vidění zápasy nejprestižnější basketbalové ligy světa NBA. Milovníci bojových sportů si přijdou na své během sledování přímých přenosů UFC. K vidění budou i nejlepší šipkaři světa, v Premier League Darts i celé řadě dalších MAJOR turnajů. Hodně prostoru dostanou také ragbisté - AVIVA Premiership, Champions Cup. Pro motoristické fanoušky je nově připravena prestižní série ploché dráhy – British Speedway. Stejně jako vloni, ani letos nebudou diváci ochuzeni o závody nejrychlejších vozů na světě IndyCar Series.

 

► Bude potřeba stanice přeladit?
U běžných typů televizorů a set-top-boxů by nemělo být přelaďování nutné. U některých typů ale může zůstat původní název a bude nutné přeladit kvůli změně názvů stanic v seznamu. V tomto případě doporučujeme spustit automatické ladění.

 

NENECHTE SI UJÍT:

ODHALENÍ: Posledním soutěžícím Tvojí tváře je slavná česká herečka. Venku je i složení poroty

 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady