ROK VELKÝCH NÁVRATŮ! Které populární show se vrací na obrazovky TV Nova?

Aktualizováno 31.1. 2017 16:34
TV Nova: Jaké nové projekty chystá?
Zdroj: Nova.cz

Skupina Nova představila na tiskové konferenci programové novinky pro jaro 2017. Diváky čeká nejen několik premiérových formátů, ale i obnovené premiéry již známých pořadů.

„Cílem skupiny Nova jako dlouhodobého lídra českého televizního trhu je nabídnout atraktivní obsah pro celou rodinu, ze kterého si každý vybere to své. Proto jsme se rozhodli v letošním roce investovat do obsahu a programových formátů a obohatit tak naši programovou nabídku," říká Alex Ruzek, ředitelka sekce programu skupiny Nova.

Nové pořady
Zdroj: oficiální zdroj


Tvoje tvář má známý hlas

Fenomenální zábavná show Tvoje tvář má známý hlas se vrací na obrazovky televize Nova. A to v neděli 26. února. Osm českých hvězd se každou neděli ve 20.20 převtělí do některé z kultovních osobností hudební scény.

Tvoje tvář má známý hlas: Ondřej Ruml
Zdroj: TV Nova

Neuvěřitelnými proměnami tentokrát projdou Tatiana Vilhelmová, Martha Issová, Adéla Gondíková, Martin Dejdar, Aleš Háma, Ondřej Ruml, Markéta Konvičková a Milan Peroutka.

Nepřehlédněte:
ODHALENÍ: Posledním soutěžícím Tvojí tváře je slavná česká herečka. Venku je i složení poroty

Jejich výkony budou hodnotit osvědčení porotci Jakub Kohák, Janek Ledecký a Iva Pazderková, čtvrtým porotcem bude v každé epizodě jiná hostující osobnost. Pořadem bude i tentokrát provázet pohotový Ondřej Sokol. První díl poběží v neděli 26. února.

Tvoje tvář má známý hlas: Martin Dejdar
Zdroj: TV Nova


Výměna manželek

Úspěšná reality show Výměna manželek přichází na jaře 2017 s premiérovými epizodami a novými dramaty z českých manželství. Každý díl představí dvě zdánlivě odlišné domácnosti, které se budou po deset dnů potýkat s nesnázemi nového člena domácnosti.

Výměna manželek - 31. 1. 2017 - koláž
Zdroj: TV Nova

V premiérových dílech diváci například uvidí, jak se podaří Janě začlenit do romské rodiny žijící v Irsku. Těšit se můžou na to, jestli a jak si poradí zkušená matka Helena v rodině s pro ni nepochopitelným hospodařením a machistickým manželem k tomu. Nebo jak se Míla vypořádá s nemluvným manželem, dvěma malými dětmi a tchýní, která se do všeho plete? V závěru každého dílu se poprvé setkají kompletní rodiny a budou mít možnost konfrontace.

Výměna manželek - Gabriela a Veronika - 1. 2. - 15
Zdroj: TV Nova

Premiérový díl Výměny manželek budete moci sledovat už ve středu ve 20:20 na Nově.

 

Pokračování oblíbených seriálů
Diváci se také mohou těšit na další premiérové díly stálic české seriálové tvorby, kterými jsou Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2. Připravují se také premiérové díly oblíbené kriminálky z prostředí Šumavy Policie Modrava.
 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PREMIÉROVÉ JARO: Televize Nova chystá pro diváky nové projekty!

NOVA V NOVÉM: Nové stanice, nová loga, nová programová nabídka

 

TV Nova