Velké televizní návraty: Na Novu míří premiérové díly Pana profesora, MasterChefa i Specialistů

Prázdninám už pomalu odzvonilo, filmovým a seriálovým novinkám ale nikoliv! Projděte si našlapaný program, který rozzáří první zářijové večery.

Oblíbené show se vrací na televizní obrazovky. Diváci se už dlouho těšili na pokračování příběhů oblíbeného Pana profesora, ale i na další skvělé recepty v kuchařské show MasterChef nebo nervydrásající případy v kriminálce Specialisté. Nyní je jejich čekání u konce!

Pondělí 29. srpna: Specialisté VIII

Po letní přestávce je na čase řešit další zločiny. A že je na co se těšit! Osmá řada Specialistů totiž odstartuje pěkné zostra a divákům přinese hned dvě nové epizody – Únos a Najdu tě. Sehraná čtveřice policistů pod vedením majora Strouhala (Martin Dejdar) bude řešit ty nejzávažnější trestné činy – a co víc, na povrch vyplynou i osobní problémy detektivů...

​Právě ty zkomplikují majoru Strouhalovi práci hned v prvním díle. Musí totiž vyšetřovat únos mladé dívky, který si kvůli neteři Anežce bere více než osobně. Po stopách kriminálníků se vydáme ve 20:20 a 21:30 na Nově. První díly Specialistů si můžete s předstihem užít také na Voyo.

Úterý 30. srpna: MasterChef VII

Je to tady! První díl sedmé řady MasterChef Česko míří na televizní obrazovky a hodlá poškádlit chuťové pohárky všech televizních fajnšmekrů. Stejně jako v předchozích řadách uvidíme cestu šestnácti kuchařů, kteří se pokusí provařit až k vysněnému titulu. Z řady zájemců ale nejdřív musí porotci vybrat talenty, kterým nabídnou vytouženou zástěru. Kdo to bude, se dozvíte už v v úterý ve 20:20 na Nově.

​Jako třešničku na dortu po prvním díle servírujeme ve 21:40 Souboj na talíři II. Další chod MasterChefa si pak můžete vychutnat hned druhý den ve středu 20:20. S předstihem se MasterChefa můžete podívat již nyní na Voyo.

FOTO:  TV Nova

Středa 31. srpna: Aquaman

Ponořte se s námi do bájného světa Atlantidy, kterému kraluje samotný Jason Momoa. Velkorozpočtová adaptace legendárního DC komiksu vám nabídne vizuálně úchvatnou podívanou plnou akce, napětí i skvělých efektů. Arthur Curry je rozkročen mezi světem arogantních bohů a prostředím lidí, do kterého se narodil. Přestože je předurčen, aby se stal králem moří, jeho cesta k trůnu bude trnitá a plná pochyb. Je hoden stát se skutečným podmořským vládcem? Vše zjistíme už ve 20:00 na Nově.

Pan profesor - Marek Vlček se studenty FOTO:  TV Nova

Čtvrtek 1. září: Pan Profesor II 

Když je váš Pan profesor Vojta Dyk, do lavic se rázem cestuje snáz! Druhá řada oblíbeného Pana profesora odstartuje hned první školní den a nabídne vám nové příběhy vaší oblíbené třídy. Na co se v prvním díle těšit?

​Karolína bude váhat, zda okolí přiznat, že s Markem tvoří pár. Co kdyby vztah krachl a ohrozili by tím své postavení kantorů? Kromě vztahového dilematu se ve škole bude řešit i velmi vážné téma. Student Petr zažívá šikanu ve škole i doma. Tají, že je obětí domácího násilí, a vzdaluje se tím i přítelkyni Niky, jediné, která mu doposud byla oporou...

FOTO:  TV Nova

​První díl si můžete užít na Nově ve 20:20. Nechce se vám čekat na začátek školního roku? Svačinu i přezůvky si můžete odnést na Voyo, kde vás již nyní čeká první díl!

Pátek 2. září: Rychle, zběsile a v Padesáti odstíněch šedi

Jak si naplno užít televizní večer v páru? Dopřejte si promítání auto-moto-klasiky Rychle a zběsile na Nově ve 20:20. Po vytůrované jízdě vám jistě přijde vhod svalnatá náruč Christiana Greye (Jamie Dornan). Ten nesmělou Anastázii (Dakota Johnson) naučí, jak se v posteli pořádně odvázat – i to, jak používat zajímavé svazovací techniky. Oblíbený romantický film uvidíte ve 22:25 na Nově.

FOTO:  Nova.cz

Sobota 3. září: Na lovu - Hvězdný speciál

Jaké vědomosti skrývají známé tváře? Kdo ohromí nečekaným pamatovákem a kdo se naopak bude vařit ve vlastní šťávě? Pojďme to zjistit! Své vědomosti před lovcem otestují osobnosti z řad herců, moderátorů, zpěváků, ale i sportovců. Během podzimu se můžete těšit na známá jména jako Vojta Kotek, Táňa Dyková, Janek Ledecký, Klára Issová, Dana Morávková nebo třeba hvězda kultovního Riskuj! Jan Rosák. Chybět samozřejmě nebude moderátor Ondřej Sokol ani vědomostmi nadupaní lovci.

​První lov na slavné mozkové závity odtroubíme ve 20:20 na Nově a s předstihem také na Voyo.

Neděle 4. září: Policie Modrava

Výprava na vražednou Šumavu pokračuje. Už čtvrtá řada oblíbené kriminálky nás zavede do malebného národního parku i k novým příběhům z pera Jaroslava Soukupa. Do čela vyšetřovacího týmu si opět stoupne kapitánka Vinická v podání herečky Soni Norisové. Ta si práci na seriálu oblíbila stejně jako početná základna diváků.

 „Jsem šťastná, je to pro mě návrat k něčemu, co tak dobře znám a co mám ráda, ať už je to postava Jany Vinické, nebo herečtí kolegové, či štáb. Mám až osobní pocit, že se sem vracím jako za rodinou.“

Seriál TV Nova Policie Modrava FOTO:  TV Nova

​První šumavský výstřel zazní ve 20:20 na Nově! První díl vás navíc už teď čeká na Voyo.

Sdílet

Nejnovější videa

Články