Love Island se pro Annu stal noční můrou: Láska, rozchod a neplánované dítě jen v pár dnech

Anna se zamilovala až po uši, jenže stačilo, aby kolem milého Jordana prošla India s průhledným tílkem, a pevný dvoudenní vztah vzal rázem na své. Nejenže si pak Anna mohla vyplakat oči, ale ve vedlejším pokoji ji čekalo ještě jedno překvapení – plačící dítě, jehož otcem je právě Jordan. Zní to jako noční můra? Ale kdepak, to je tvrdá realita Love Island Velká Británie.

Anna a Jordan se jevili jako bezchybný pár. Dívčí půvaby a módní transparentní materiály dnes ale dokážou zlákat i světce. A tak oči Jordana zabloudily jinam. Kam? To jsme pro jasnější objasnění zvýraznili elektronickou tužkou.

FOTO:  Nova.cz

​Zatímco Jordan zahořel k Indii, jeho city k Anně začaly pomalu, ale jistě chladnout. Ženská intuice u Anny ovšem šlape na plné obrátky, a tak si změny v jeho chování hned všimla. Jenže během konfrontace Jordan své zaječí úmysly popřel a vše svedl na potřebu většího osobního prostoru. O tom, že by se o něj rád podílel právě s Indií, nepadlo ani slovo. Brzy jsme měli být svědky pádu jednoho páru i oficiálního vilového rádce.

Že je pod svícnem nejvíc tma, se zřejmě traduje i v Británii. Jordan se proto na radu Curtise vydal za Indií přímo před očima Anny. Vše by šlo hladce, kdyby se v tu samou chvíli Curtis nesvěřil Mauře s Jordanovými plány. Jako správná horkokrevná irská kamarádka se Maura vydala za Annou a vše jí řekla. 

FOTO:  TV Nova

​Proč přírodní orkány dostávají ženská jména? Když se Anna řítila k Jordanovi jako hurikán, nebylo třeba si tuto otázku dále pokládat. Jordan způsobil ve vile takový vítr, že nadávky a ukazování prstem jen lítaly vzduchem. A nebýt duchapřítomného Ovieho, zřejmě by strhly i nebohou Indii.

FOTO:  TV Nova

​Zlomené srdce zažil snad každý z nás. To, že vás partner zradí před tisícovkami diváků, už je o něco méně běžné. A to, že s takovým člověkem máte hned na druhý den dítě, je už zlý sen. Jako moderní a emancipovaná žena však Anna odmítla roli single matky a veškerou péči malé Jordanie svěřila jejímu otci. Ten se o dítě postaral lépe než o city své partnerky.

​Zásadní rozkol v páru měl za následek, že Annu a Jordana spolu s Harley a Chrisem poslali diváci domů. Jak jsou na tom nyní?

FOTO:  TV Nova

​Jordan překvapivě přežil společnou cestu letadlem, přičemž po návratu z Love Island začala jeho kariéra modela stoupat. Zazářil v kampaních pro obchodní domy jako Prada, Zara nebo JD Sports a svou novou image ve stylu Harryho Stylese inspiruje tisíce fanoušků.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílel uživatel @jxrdanhames

Aktuálně randí s modelkou Millie Hanah, se kterou už oficiálně sdílí i fotky na Instagramu. Snad mu jeho kráska zablokovala přístup na profil Indie!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Thirst4Fashion (@thirst4fashionuk)

Anna se živí jako influencerka a věnuje se módě, spolu se svou sestrou například vytvořila novou kolekci bot pro Simmi Shoes. Podle posledních informací je aktuálně single. Její přátelství s dívkami z vily ale stále trvá. Jak ostatně říkal i podcast, který svého času měla s Amber a Yewande – nenašly jsme lásku, ale našly jsme sebe. 

Na nové díly Love Island Velká Británie si můžete užít každý všední den exkluzivně pouze na Voyo. Co víc, už na podzim můžete začít psát vlastní příběh lásky. Casting na Love Island Česko a Slovensko je v plném proudu!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady