• TV Nova
  • Odstartovalo natáčení druhé řady Co ste hasiči! Kteří herci se v seriálu nově objeví?

Odstartovalo natáčení druhé řady Co ste hasiči! Kteří herci se v seriálu nově objeví?

Sdružení dobrovolných hasičů z malé obce Horní, v jehož čele stojí svérázný velitel Petr (Petr Rychlý), se vrátí na obrazovky v plné sestavě, včetně Mirka (Marek Holý), Edy (Radim Kalvoda), Láďy (Jaromír Nosek) i pohledné veterinářky Lenky (Jana Bernášková). I v druhé řadě budou společně čelit sebevědomému starostovi Vladimírovi (Václav Kopta), jehož velkou zálibou je znepříjemňovat Petrovi i jeho podřízeným život.

Spolu se seriálovými hasiči se vrátí také další oblíbené postavy z první řady, které zabydlely tuto malebnou českou vísku. Například nešikovný chalupář Jára (Martin Pechlát), Vladimírova manželka Bára (Lucie Benešová) a jejich dcera Nina (Sabina Rojková), Petrova manželka Marie (Nela Boudová) a také jejich syn Martin (Radek Melša). Chybět nebudou ani dědci Venca (Pavel Nový) a Hynek (Vlastimil Zavřel). Nově se však v seriálu objeví další oblíbení čeští herci, třeba Miroslav Vladyka, Leoš Noha nebo Roman Zach.

FOTO:  TV Nova

​I druhou řadu pro TV Nova natáčí společnost Orbis Pictures, s. r. o., změna se ale odehrála na režisérském postu. Nově se o něj podělí Tomáš Pavlíček a Jan Haluza. Hlavním scenáristou zůstává Rudof Merkner, který popsal změny oproti první sérii oblíbeného seriálu: „Druhá řada je určitě více komediální, je svižnější a je přímo nabitá humorem. To je hlavní zpráva pro všechny milovníky našich hasičů.“ A naznačil i děj osmi nových dílů: „Diváci si také více užijí velitele Petra a starostu Vladimíra, protože ti budou svádět opravdu litý boj. A to o nic menšího než o hasičárnu.“

​V druhé sérii opravdu naplno vzplanou vášně mezi Petrem na jedné straně a starostou na druhé. Vladimír má totiž v plánu hasiče a jejich věrnou Máňu připravit o střechu nad hlavou. Opět jsou mu hlavní motivací peníze, ale rozhodně nemá ani tentokrát předem vyhráno.   

První řadu, kterou TV Nova uvedla během loňského léta, si můžete znovu užít na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady