• TV Nova
  • Jak dnes vypadá Pavel Poulíček, moderátor oblíbeného Kolotoče?

Jak dnes vypadá Pavel Poulíček, moderátor oblíbeného Kolotoče?

Jak dnes vypadá Pavel Poulíček, moderátor oblíbeného Kolotoče?

Oblíbená televizní soutěž Kolotoč bavila diváky televize Nova dlouhých sedm let. Moderátor soutěže Pavel Poulíček se do paměti národa zapsal díky svému sympatickému projevu a širokému úsměvu. Jak se za ta léta změnil?

V soutěži vedle moderátora vystupovali tři soutěžící, kteří se snažili pomocí kola nejen vytočit nejvyšší částku, ale také uhodnout jedno písmeno z abecedy, které bude pasovat do tajenky.

Milovníci křížovek, soutěží a machři na různé pranostiky a pořekadla si tak během pořadu přišli na své. Soutěžící, který se dostal do finále, si mohl vytočit jackpot, což byla nejvyšší možná výhra, ale i jinou finanční částku. Mohl ale také skončit v bankrotu.

FOTO:  facebook

Po dobu co se soutěžní pořad vysílal, se v něm vystřídalo několik moderátorů, nejčastěji je však Kolotoč spojován s jeho nejznámější tváří – Pavlem Poulíčkem. Jak dnes asi Pavel vypadá, napadne mnoho fanoušků, kteří si ho pamatují jako mladého, vysokého sympaťáka, který na TV Nova hlásil nejnovější zajímavosti ze světa sportu a moderoval právě soutěž Kolotoč.

Pavel se dnes věnuje především rodině. S manželkou Petrou má dceru Sofinku, ale nezapomíná ani na svoji velkou vášeň, kterou je golf. Bývalý moderátor dokázal spojit oblíbený sport a práci, neboť nyní spolupracuje se stanicí Golf Channel.

Galerie

Zábavnou soutěž Kolotoč si můžete připomenout každý den na stanici Telka od 19:30!

ČTĚTE TAKÉ:

VELKÝ BABYBOOM na Nově: Které moderátorky se v roce 2016 staly maminkami?

Láska na plátně i ve skutečnosti! Co dalšího jste nevěděli o filmu Zápisník jedné lásky?

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady