Soutěžte s námi o vstupenky na Noir Film Festival 2022!

Soutěžte s námi o vstupenky na Noir Film Festival 2022!
Zdroj: EKOFEST z.s.

Noir Film Festival, přehlídka temných detektivek, thrillerů a melodramat, letos opět chystá pestrý program složený z několika programových sekcí nahlížejících na fenomén filmu noir z různých perspektiv. Pravidelní návštěvníci této unikátní akce i nově příchozí budou od 17. do 21. srpna vítáni na hradu Český Šternberk.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: O kolikátý ročník se letos jedná?

Vylosováno bude 15 výherců, z nichž každý získá 1 voucher na dvě vstupenky na libovolnou festivalovou projekci nebo projekce Noir Film Festivalu 2022. Místa na projekcích je nutno z důvodu velkého zájmu a možné obsazenosti včas zarezervovat na adrese: vstupenky@noirfilmfestival.cz. Při rezervaci uveďte, že jste vstupenky vyhrál/a v soutěži na nova.cz, celé jméno, rok narození a e-mailovou adresu pro další komunikaci.

Odpovědi na soutěžní otázku zasílejte e-mailem na adresu soutez@nova.cz nejpozději do 12. 8. 2022 (včetně). Do předmětu zprávy uveďte heslo „S Voyo na NFF2022“. Do textu zprávy pak kromě odpovědi na soutěžní otázku uveďte i své jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt. Pouze e-maily obsahující všechny tyto náležitosti budou zařazeny do losování, které proběhne 15. 8. 2021.

Voyo Vám jako mediální partner festivalu přeje mnoho štěstí v soutěži!

Celý herní řád naleznete: ZDE

Další informace naleznete na:

www.noirfilmfestival.cz
facebook.com/NoirFilmFestival
twitter.com/NoirFilmFest

  Sdílet

  Nejnovější videa

  Nestihli jste v TV

  Nové epizody už teď na Voyo

  o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

  Další pořady