VELKÝ BABYBOOM na Nově: Které moderátorky se v roce 2016 staly maminkami?

VELKÝ BABYBOOM na Nově: Které moderátorky se v roce 2016 staly maminkami?
Zdroj: TV Nova

Rok 2016 byl hodně plodný – nejen co se týče zpravodajských událostí, ale také co se týká miminek. Hned šest moderátorek a reportérek TV Nova se raduje z narození prvorozeného potomka. Které to jsou?

Tereza Šnoblová
Krásná blondýnka, kterou jste pravidelně vídali jako reportérku v Televizních novinách a moderátorku Ranních televizních novin ve Snídani s Novou, přivedla 14. 11. na svět malou Rozárku. Tatínek je její přítel Jakub.

FOTO:  facebook.com

Renáta Czadernová
Moderátorka Televizních novin Renáta Czadernová přivedla na svět 16. 12. Adélku. S partnerem Michaelem tak měli první Vánoce ve třech. Připomeňte si, jak probíhalo její loučení s moderátorským kolegou Petrem Suchoňem.


Michaela Nová
Z narozené holčičky se raduje také moderátorka a reportérka publicistického pořadu „Střepiny“ Michaela Nová, která si se svým přítelem Radkem také užívala první Vánoce ve třech. Holčička se narodila 8. 10. a rodiče jí dali jméno Emma.

FOTO:  facebook.com

Bára Divišová
Jako poslední se maminkou stala v neděli 8. 1. 2017 reportérka Televizních novin Bára Divišová, která přivedla na svět Žofinku. Během celého těhotenství si tato pohledná reportérka vedla na sociální síti vtipný „Zápisník prvorodičky“. Tatínkem je její přítel Richard.

FOTO:  facebook.com

Tereza Janáčová
Jediný kluk mezi holčičkami se narodil šéfredaktorce Volejte Novu a moderátorce pořadu Na baru Tereze Janáčové. Ta přivedla na svět 24. 7. syna Michaela. Malý Míša tak zanedlouho oslaví půl roku a roste jako z vody!

FOTO:  oficiální zdroj


Veronika Boho
Kromě reportérek a moderátorek se z miminka raduje také maskérka televize Nova a bývalá partnerka Lukáše Boho, který je dnes manželem Jitky Válkové. Sympatická Veronika přivedla na svět 19. 6. holčičku Viktorii.

FOTO:  instagram.com


NEPŘEHLÉDNĚTE:

ANKETA: Který z těchto fešáků se vám líbí nejvíce? Film Šťastný Nový rok je nabitý sexy herci!

SPECIALISTA ŠTÁFEK: Nový kriminální seriál startuje už v pondělí! Jak si v něm povede vtipálek z Ulice?

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady