Z modelky herečkou! Která kráska si zahrála ve filmu Neznámý?

Z modelky herečkou! Která kráska si zahrála ve filmu Neznámý?
Zdroj: oficiální zdroj

Úspěšná herečka, která pochází z Německa, si podmanila Hollywood a získala role v takových trhácích, jako je Troja, Hanebný parchanti nebo Neznámý. Měla ale slušně rozjetou kariéru topmodelky! Už tušíte?

Už jako malá vystupovala před lidmi, věnovala se totiž baletu a tanec milovala. Dokonce získala stipendium na prestižní škole při londýnském Královském baletu! Naneštěstí pro taneční svět utrpěla vážné zranění a musela s baletem skončit. Řeč je o německé herečce Diane Kruger!

Když jí to nevyšlo s baletem, snažila se svou touhu po slávě uspokojit tím, že se probojovala mezi finalistky soutěže Elite´s 1992 Look of the Year! Díky této zkušenosti se začala prosazovat v modelingu a stala se jednou z nejvyhledávanějších modelek na světě!

FOTO:  Profimedia

Modeling zdaleka nebyla konečná zastávka na její cestě za úspěchem. Diane se díky němu seznámila se spoustou zajímavých lidí a jeden z nich, slavný francouzský režisér a scénárista Luc Besson, ji přivedl na myšlenku zkusit herectví.

Jak už víme, udělala dobře, že jeho radu poslechla a nyní patří mezi slavné hollywoodské herečky! Své první role na stříbrném plátně se dočkala už v roce 2002 v dramatu „Klavírista“ po boku Dennise Hoppera a Christophera Lamberta. Následovaly role ve francouzských snímcích, například „Můj idol“, nebo „Na plný plyn“.

FOTO:  Profimedia

Po těchto úspěších přišla nabídka, o které sní snad každá herečka – role krásné Heleny Trojské v historickém velkofilmu „Troja“, která jí otevřela dveře do zářivého Hollywoodu!

Diane mluví německy, anglicky a francouzsky a v těchto jazycích se také dabuje. Nejkrásnějšími ženami jsou podle ní Marylin Monroe a Audrey Hepburn.

Galerie


Na tuto krásku se můžete podívat už 9. ledna ve 20:20 na TV Nova ve filmu Neznámý.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Lisa Kudrow není jen hvězdou Přátel, zahrála si i ve slavném filmu! Poznali jste ji?

Tom Hanks a Meg Ryan! Byli milenci jen na plátně nebo i v životě?

Sdílet

Nejnovější videa

Články