Kdo nadaboval slavné krásky ze Sexu ve městě? Samanthin hlas znáte z Ordinace!

Kdo nadaboval slavné krásky ze Sexu ve městě? Samanthin hlas znáte z Ordinace!
Zdroj: Archiv TV Nova

Čtyři nerozlučné kamarádky, které by bez sebe zkrátka nemohly být – Samantha, Miranda, Carrie a Charlotte. Víte, kdo tyto hvězdné tváře nadaboval do češtiny? Napovíme vám, že jeden hlas dobře znáte ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2!

Charlotte York
Krásná černovláska, která pracuje v galerii a svůj život má naplánovaný do detailu, Charlotte York, je vždy upravená a touží po dítěti. Nakonec se jí vše splní!

FOTO:  Oficiální zdroj

Charlotte ztvárnila herečka Kristin David a do češtiny ji nadabovala Dana Černá, která vystudovala Pražskou konzervatoř. Často také dabuje například Umu Thurman, Melanii Griffith nebo Penelope Cruz.

 

FOTO:  TV Nova

Druhá zprava (pozn. redakce)

Carrie Bradshaw
Kdo by neznal spisovatelku Carrie, která je bezhlavě zamilovaná do „Pana Božského“, se kterým to ale není procházka růžovou zahradou. I její příběh nakonec dopadne dobře a i přes časté rozchody si právě Božského vezme.

 

FOTO:  Oficiální zdroj

Carrie si zahrála Sarah Jessica Parker a do češtiny ji nadabovala Lucie Juřičková, která se kromě dabingu věnuje také herectví. Vidět jste ji mohli v seriálu Ulice nebo Policii Modrava.

 

Miranda Hobbes
Právnička Miranda miluje svou práci a stejně tak miluje i své kamarádky. Jakmile do jejího života vkročí číšník Steve, otočí se její život naruby. I přesto, že jí nefunguje jeden vaječník, otěhotní. Se Stevem sice měla krizi, ale tu nakonec po čase zvládli zažehnat.

 

FOTO:  Oficiální zdroj

Mirandu v seriálu Sex ve městě ztvárnila Cynthia Nixon a do češtiny nadabovala Nela Boudová. Herečku jistě znáte ze seriálu Doktoři z Počátků.

 

Samantha Jones
Milovnice sexu Samantha ví, jak sbalit každého muže. I ona se nakonec zamiluje a to do mladičkého Smithe, ze kterého udělala hvězdu Hollywoodu. Nakonec si ale uvědomí, že víc než jeho miluje sebe a z Los Angeles se odstěhuje zpátky do New Yorku.

 

FOTO:  Archiv TV Nova

Tuhle sexy kočku si zahrála Kim Cattrall a do češtiny ji nadabovala Veronika Gajerová, kterou znáte z Ordinace v růžové zahradě 2 jako nepříjemnou sestřičku Pantoflíčkovou.

FOTO:  Profimedia


Kterou postavu ze Sexu ve městě máte nejraději? Hlasujte!

 

Galerie

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ŘEKLI BYSTE TO DO NĚJ? Neuvěříte, za co šel Vince Vaughn do vězení!

ANKETA: Sněhurka nebo Pocahontas? Hlasujte o nejkouzelnější animák z dílny Walta Disneyho!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady