• TV Nova
  • Zima v podání hvězd Novy: Kdo lyžuje a kdo se válí u moře?

Zima v podání hvězd Novy: Kdo lyžuje a kdo se válí u moře?

Zima v podání hvězd Novy: Kdo lyžuje a kdo se válí u moře?
Zdroj: TV Nova

Někdo má rád zimu a ihned poté, co nasněží první snížek, vyrazí na hory, někdo toto roční období vůbec nemusí a raději vyjede někam za teplem. Jak to mají známé tváře?

Petr Říbal

Moderátor Snídaně s Novou se na sociální síťi pochlubil svým novým přírustkem do rodiny. Hned jak na zem spadly první vločky, nelenil a jel se projet. A jelikož je Péťa velký vtipálek, samozřejmě si z celé situace udělal velkou legraci.

FOTO:  facebook.com

Míra a Zorka Hejdovi

I další moderátoři ze Snídaně s Novou si užívají zimní radovánky. Společně vyrazili na procházku a vyvenčili pejsky. A samozřejmě jak jinak než s humorem!

FOTO:  facebook.com

Patricie Solaříková

Herečka ze seriálu Ulice Patricie Solaříková se na sociální síti pochlubila videem, ve kterém hází do vzduchu velkou sněhovou kouli. Jak je vidět, mínusové teploty jí vůbec nevadí a s radostí se prochází i v takové zimě.

FOTO:  facebook.com

Lukáš Hejlík

Lukáš alias Jáchym Kalina z Ordinace si zimní období užívá se svým synem Vojtou, který se na fotce prochází po zahradě. Musíme uznat, že malý Vojtík roste jako z vody, že?

FOTO:  facebook.com

David Gránský

David, který zazářil ve druhé řadě show Tvoje tvář má známý hlas, odhodil zimní bundy, teplé mikiny a se svou přítelkyní vyrazil do tepla. Společně si užívají moře a sluníčka v Egyptě.

FOTO:  instagram.com

Anička Slováčková

Anička z Tvojí tváře nelenila a jakmile na horách nasněžilo, vyrazila si zalyžovat. Vše sdílela svým fanouškům na sociální síti. Jak se vám líbí Anička na lyžích? Nám hodně!

FOTO:  instagram.com

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
NEJVĚTŠÍ KŘIVÁK Z ORDINACE: Mára, Hejduk nebo Zajíc? Kdo je pro vás tím nejhorším?
Před čím Aleše Hámu varovali kolegové z Tváře? Na tohle by si měl dát pozor!

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady