TO BYSTE DO NĚJ NEŘEKLI! Proč šel Vince Vaughn do vězení?

TO BYSTE DO NĚJ NEŘEKLI! Proč šel Vince Vaughn do vězení?
Zdroj: TV Nova

Známý je především svými komediálními nebo romantickými rolemi, v mládí ale prováděl věci, co si za rámeček jen tak nedá! Co tak hrozného udělal?

Jako mladý daroval David Wozniak za peníze sperma a nyní mu začaly chodit celkem slušné úroky. Díky dárcovství se k single čtyřicátníkovi nyní hlásí 533 dětí, které chtějí znát jeho identitu. Utéct, přestěhovat se, změnit si jméno, nebrat telefony, neotvírat dveře? David se ale rozhodne, že každému z dětí nějak pomůže, je to přeci jejich otec.

Vztah, který se spoustou z nich naváže je natolik silný, že už o ně nechce přijít. Jak ale téměř dospělí lidé zareagují až zjistí, že jejich biologický otec je právě David?

Film plný vtipných momentů, zajímavých lidských osudů a lásky vás okouzlí nejen díky hlavní roli, kterou skvěle ztvárnil herec Vince Vaughn. Tady je o něm nekolik zajímavostí!

1. Jeho rodné jméno je Vincent Anthony Vaughn.

2. V NHL fandí týmu Chicago Blackhawks.

3. Vince se objevil i v úspěšném seriálu Sex ve městě. Byl nápadníkem jedné z hlavních hrdinek.

4. Vince sice vynikal v učení ale s jeho popudlivým a násilnickým chováním si pedagogové nevěděli rady. Nejčastěji trávil čas s pouličními gangy. Byl zatčen pro jízdu pod vliven alkoholu, a protože se vzpíral, byl policisty dokonce zmlácen.

Galerie

5. Vince nějakou dobu randil s bývalou ženou Brada Pitta Jennifer Aniston, se kteru byl dokonce zasnoubený. Oba herci se sblížili v roce 2005 při natáčení snímku Rozchod. Ten reálný se jim bohužel nevyhnul, svatba byla zrušena a nyní mají oba nové partnery.

Nenechte si ujít vtipem prodchnutý film Pozdravy ze spermabanky. TV Nova jej bude vysílat již dnes 6.1. od 20:20.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Semir z Kobry 11 se oženil s krásnou blondýnkou! Svatbu ale budou mít až v červenci!
NEUVĚŘITELNÉ: Tyhle filmové chyby by ve snímku „Od kolébky do hrobu“ neměly co dělat! Všimli jste si jich?

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady