Moře, dobrodružství s dětmi i koncerty: Co dělají herci z Ulice během prázdninové pauzy?

Během prázdninové pauzy, kdy se Ulice nevysílá ani nenatáčí, vyrazili herci dobít baterky na dovolenou. Každý to ale dělá po svém! Kam vyrazili?

Jan Holík vyrazil s rodinou na slunnou Mallorcu. „Slunce, jídlo, voda, víno, lidi, všechno v dokonalé kombinaci a radosti ze světa a z léta. Zatím to nemá chybu a konečně odpočíváme… Všem Mallorcu doporučuji, je to báseň, je to život, je to láska! Ahoooj!“ posílá pozdrav divákům Ulice. Z fotek je jasné, že si to všichni náramně užívají!

FOTO:  Se svolením Jana Holíka
FOTO:  Se svolením Jana Holíka
FOTO:  Se svolením Jana Holíka

​​Představitelka Vandy také vyrazila k moři. „Každý rok jezdím na to samé místo k moři. Stačí jen 3 dny a jsem jak znovuzrozená. Máme tam oblíbenou hospůdku, kde nás číšníci zdraví už z dálky a srdečně se pak loučí, že se na nás těší zase za rok, na místečku na kamenné ostrovní pláži mám už vytlačený ďůlek, do kterého se na ty tři dny zabořím a přečtu si konečně po roce nějakou pěknou knížu (tentokrát Hotýlek Aleny Mornštajnové a Sladkou pomstu od Jonase Jonassona). No co vám budu povídat, už se zas těším na ten svůj ďůlek, Každopádně teď nás čeká ještě rodinná dovolená v Itálii, takže léto zdaleka nekončí,“ vzkazuje Kristýna Hrušínská.

FOTO:  Se svolením Kristýny Hrušínské
FOTO:  Se svolením Kristýny Hrušínské

​Zato Jan Mansfeld, který ztvárňuje Jakuba, si na ten pravý relax bude muset ještě nějakou chvíli počkat. Začátek prázdnin tráví Honza se svojí kapelou OKno, boybandem složeným z kamarádů herců. Letní koncerty zahájili na jihu Čech a v Brně. V srpnu je čeká nahrávání debutového alba.

FOTO:  Se svolením Jana Mansfelda
FOTO:  Se svolením Jana Mansfelda

​Stýská se vám po vašich oblíbených hercích z Ulice? Přes léto si můžete připomenout celou uplynulou sezónu na Voyo!

A pokud se nemůžete dočkat nových dílů, celé léto můžete na Nova Plus sledovat exkluzivní ukázky. Tady je malá ochutnávka:

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady