Oblíbený Kocour v botách: Film má chyby, kterých jste si určitě nevšimli!

Oblíbený Kocour v botách: Film má chyby, kterých jste si určitě nevšimli!
Zdroj: Oficiální zdroj

Nebojácný kocour v botách s mečem a kloboukem, který se nezalekne ničeho. Taková je pohádka Kocour v botách, na kterou se rádi podívají nejen děti, ale také dospělí! Jakých chyb se ale tvůrci dopustili? Budete překvapeni!

Filmová pohádka o kocourovi v honbě za třemi kouzelnými fazolkami předchází oblíbenému Shrekovi. Ve snímku je ale řečené, že kocour vyrůstal bez rodiny v sirotčinci. Ve Shrekovi se ale ten stejný kocour svěřuje, že pochází z početné rodiny.

To ale nebyla jediná chyba. V záběru, ve kterém Kitty předhazuje kocourovi jeho kord, klobouk a boty, neměl kocour opasek. Kam si ale kocour v dalším záběru zasunuje kord, když mu Kitty nehodila opasek? No, to je otázka.

FOTO:  HCE

A chybě se tvůrci nevyhnuli ani v dalším záběru, ve kterém se kocour, Kitty a Cvalík snaží zvednou vejce. To se jim ale nepodaří. V dalším záběru už ale vejce mají nad hlavou.

Tento snímek ale odkazuje také na další snímky. Třeba na slavného Zorra. A pravé to spojuje kocoura a Antonia Banderase, který kocoura nadaboval. Stejně jako Antonio vždy zanechával v Zorrovi viditelnou zkratku, stejně tak tomu bylo i u kocoura. Ten sice nepsal Z ale P (Puss).

A v rámci kampaně, která je nepostradatelnou součásti filmu, se hlavní postava Antonia Banderase objevuje na plakátech v obležení několika koček.

Věděli jste, že původním autorem Kocoura v botách je francouzský spisovatel Charles Perrault? Není se tak čemu divit, že na slavného kocoura se během prvního víkendu po premiéře přišlo do kin podívat přes 16 tisíc diváků.

Na tuto oblíbenou pohádku se nezapomeňte podívat 1. 1. v 16:15 na Nově!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Tahle tajemství jste o filmu Slavnosti Sněženek nevěděli: Opilí herci během natáčení i spisovatel Bohumil Hrabal v roli herce!

Jak DNES vypadají ty nejznámější princezny z pohádek? Poznali byste je?

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady