Nenápadný učitel David dá svým soupeřům zabrat! Na Filipíny jede neuvěřitelně připravený

David, který se živí jako učitel na vysoké škole, může působit nenápadně. V show Robinsonův ostrov bude však jedním z nejlépe připravených soutěžících! Celý život získával zkušenosti k přežití v nehostinné přírodě.

Pětačtyřicetiletý vysokoškolský učitel z Hradce Králové je v prvé řadě velký dobrodruh. Miluje cestování a přírodu. Celý život je totiž velmi aktivní a věnuje se sportu. A to především tomu adrenalinovému - leze po skalách, sjíždí vodu a v zimě rád šplhá po horách.

Zdá se, že David má vše, co pravý Robinson potřebuje – zkušenosti, fyzickou sílu a silný charakter. Jeho zásadní slabinou může být soužití s různorodou skupinou lidí a nechuť k intrikám. „Myslím, že v tomto ohledu může nastat opravdu problém.“

Od u svých soupeřu nesnese prázdné řeči, neupřímnost a závist. Na Robinsonův ostrov dostal od ženy a svých dvou dětí notýsek plný povzbudivých vzkazů, například „Táto, chytej ryby, ať nemáš hlad!“ Více o Davidovi v dotazníku.

Jméno: David Chaloupský

Věk: 45 let

Zaměstnání: vysokoškolský učitel

Bydliště: Hradec Králové

Rodinný stav: ženatý

Koníčky: horolezectví, horské kolo a orientační běh

Tři slova, která mě vystihují: rychlost, pohoda a nadhled

Tři věci, které bych si vzal na ostrov: mačetu, zapalovač a potápěčské brýleProč jsem se přihlásil do Robinsonova ostrova: Protože je to dobrodružství ve starém stylu, bez telefonu, počítače. Spojení sportu a soutěžení v geograficky zajímavé destinaci.

Čeho se nejvíc bojím: Mám strach ze sociálního soužití. Můžou tam vznikat konflikty. A taky mám strach z dlouhých dešťů.

Proč si myslím, že na ostrově “přežiju”: Mám dlouhodobé zkušenosti s pobytem v přírodě a dobrou kondici.

Proč si myslím, že budu poslední Robinson na ostrově:
K vítězství mě dovede nadhled, fyzická kondice a kupa štěstí.

Na ostrov si beru tento talisman: Notýsek, kam mi rodina napsala pozitivní vzkazy a kam jim na oplátku zapíšu něco já.

Jestli David na ostrově zúročí to nejlepší ze svého já a probojuje se k titulu poslední Robinson, nebo mu drsné podmínky reality show podlomí kolena a začne intrikovat, to zjistíte už 16. ledna v drsné show Robinsonův ostrov! Proč se David na soutěž Robinsonův ostrov tak těší, zjistíte ve videu.

Nepřehlédněte:

Tohle je 18 novodobých Robinsonů! Váleční veteráni, playmate i maskérka pornohereček

Natáčení pohádky Čertova nevěsta se pěkně zvrtlo! Ze štábu uniklo, proč Sabině Laurinové natekl dekolt

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady