První vyjádření Kubelkové: Co si myslí o vztahu Mišíka a dcery?

První vyjádření Kubelkové: Co si myslí o vztahu Mišíka a dcery?
Zdroj: Profimedia

Český showbyznys má nový hvězdný pár! Zpěvák Adam Mišík se už netají tím, že se zamiloval do krásné modelky Natálie Jiráskové, která zdědila svůj půvab po mamince. Jeho možnou budoucí tchýní je totiž právě Iva Kubelková, se kterou se zná ještě déle než se samotnou Natálkou. Jak na vztah své dcery reagovala právě Iva?

Iva Kubelková má se svými dcerami velmi blízký vztah a snaží se s nimi otevřeně komunikovat o všem. Není tedy divu, že i o novém partnerovi se s ní dcera Natálka bavila. „Povídaly jsme si o tom, ale o tom, o čem si my spolu interně povídáme, nebudu vyprávět dál a ctím jejich soukromí,“ prozradila Iva s tím, že je to samozřejmě čistě věc její dcery.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Iva Kubelkova (@ivakubelkova)

Adam pro ni zároveň není zcela neznámý, takže se žádné velké ostychy při prvním setkání nekonaly. „My se známe, takže my jsme se normálně pozdravili a nic zásadního se nedělo. Respektuju je jako pár, který spolu chodí a fakt to neřeším. Já si myslím, že mi to jako rodičovi ani nijak nepřísluší, tohle nějak extrémně řešit,“ prozradila Iva s tím, že nikdy do vztahů své dcery nemluvila. Dokud je totiž její dcera šťastná, bude šťastná i ona.

Jak to probíhalo u Ivy Kubelkové doma, když nacvičovala vystoupení do show Tvoje tvář má známý hlas? Co na to říkaly její dcery? Podívejte se na video:

Sdílet

Nejnovější videa

Články