Hořkosladká dohra párování: Kdo z Love Island Velká Británie nakonec opustí vilu?

Nervy drásající párování je za námi. Zatímco jsme si byli do poslední chvíli jisti, že Anna a Maura nadobro opustí vilu, situace se zcela otočila. Obě krásky čeká místo vyhazovu rande s dvěma novými soutěžícími. Zato zbývající páry se pěkně zapotí. Mezi sebou totiž musí nominovat dva páry, které jsou podle nich nejméně kompatibilní a měly by vilu opustit. Jako by toho nebylo málo, kromě trablů s láskou nás nyní čeká i trápení s milostnou geometrií. Ve vile totiž pomalu, ale jistě vzniká milostný trojúhelník, ve kterém jako na potvoru je zase figuruje naše dračice Maura!

Místo kufrů jdeme balit nové kluky!

Pojďme si zrekapitulovat poslední díl Love Island Velká Británie. Soutěžící jako Amy a Curtis, Yewande a Danny či Amber a Michael měli své místo ve vile jisté. Jejich vztahy se krásně rozvíjí a v páru skvěle fungují. Zato v dalším uskupení nám vždy někdo přebývá. Milostný trojúhelník vznikl mezi Antonem, Annou a Elmou a své neměly jisté ani Molly-Mae a Maura, které bojovaly o srdce Tommyho. Nutno dodat, že Maura se v Tommym snažila vzbudit žár i s pomocí chladného nanuku. I přes její snažení však Tommy neroztál. Anna s Maurou zůstaly po párování doslova na ocet! Na každou opuštěnou krásku však někde čeká spřízněná duše a v případě Anny a Maury už jejich vyvolení seděli u prostřeného stolu v zahradě.

FOTO:  Nova.cz

Místo odchodu z vily putovaly obě dívky na rande s fešáky Tomem a Jordanem a jak se zdá, jiskra okamžitě přeskočí u obou z děvčat. A dokonce si je bez předchozí domluvy ihned rozdělí! K přerozdělování hlasů dojde i v samotné vile. Skóre pro nejméně kompatibilní páry je jasné. Yewande s Dannym a Molly-Mae s Tommym dostanou dva hlasy, Lucy a Joe získají tři hlasy a Anton s Elmou jako nejméně žhavý pár dokonce pět hlasů. Ovšem nebyl by to Love Island, aby do hlasování nezasáhla všemocná aplikace. Právě prostřednictvím ní britští diváci rozhodli, kdo z nominovaných párů zůstane ve vile a kdo vilu nadobro opustí. Ale pozor, z každé dvojice mohou diváci vybrat pouze jednoho účastníka. Druhý z nich zůstane dál ve hře!

​​Mezitím ve vile

Mohlo by se zdát, že díky nově příchozím hřebcům se situace ve vile uklidní. Jenže s jídlem roste chuť a na nové masíčko si zákonitě začnou dělat zálusk i další osamělé ženy. Po trojúhelníku Molly-Mae–Tommy–Maura se nyní začíná utvářet další formace v podobě Elma–Tom–Maura. Zdá se, že Maura káže vodu a pije víno. I když se předtím obhajovala, že se Molly-Mae nemusí prosit o povolení s Tommym mluvit (čtěte flirtovat), nyní to samé požaduje od Elmy. Čas na Love Islandu zkrátka plyne rychleji než v normálním světě. Z bývalých nejlepších kamarádek se tak mrknutím oka mohou stát sokyně na život a na smrt.

V ohrožení jsou ale paradoxně i lidé v páru! Koho se diváci rozhodli poslat domů a kdo ještě dostane druhou šanci na opravdovou lásku i pohádkovou výhru? Velké rozuzlení zjistíte už 23. 6. na Voyo!

Chcete i vy zažít úžasnou dovolenou na Kanárech, zamilovat se nebo vyhrát úžasné dva miliony korun? Štěstí přeje odvážným! Nepromarněte ho a přihlaste se na casting Love Island Česko & Slovensko 2!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady