Neuvěřitelný honorář pro Jima Carreyho a kritika, se kterou se nepočítalo! Film CABLE GUY je plný záhad

Neuvěřitelný honorář pro Jima Carreyho a kritika, se kterou se nepočítalo! Film CABLE GUY je plný záhad
Zdroj: TV Nova

Komediálně dramatický snímek, ve kterém Jim Carrey dokazuje, že je opravdu skvělý herec, nebyl u kritiků vůbec oblíbený. A to není vše! Kritizovali ho i v jednom oblíbeném seriálu. Kde?

Hlavní roli si ve snímku Cable Guy střihl Jim Carrey, který za tuto roli dostal neuvěřitelných 20 milionů dolarů a v té době se tak stal nejlépe placeným hercem. No, musíme uznat, že to byl pěkný balík peněz, co říkáte?

A u velké sumy peněz ještě chvíli zůstaneme. Snímek měl celkový rozpočet 47 milionů dolarů, to se samozřejmě tvůrcům vrátilo zpátky, protože film celosvětově vydělal v kinech 102 milionů dolarů.

Pokud jste si říkali, jak se vlastně celým jménem Rick, přezdívaný Jack Black, jmenuje, tak my vám to odhalíme – jmenuje se Rick Legatos. Celé jeho jméno ale ve snímku nezazní, našli byste ho pouze ve scénáři.

Snímek i přesto, že byl hodně výdělečný, nebyl u kritiků kladně hodnocený. Na rozporuplné kritiky navazuje všemi oblíbený seriál Simpsonovi a to konkrétně ve 3. epizodě 11. série, ve které Homer a Bart kritizují scénář.


A mimo jiné film odkazuje na další snímky, které jistě dobře znáte. Tak například na snímek Star Trek nebo k The Six Million Dollar Man. Tak pozorně sledujte, zda si toho také všimnete. A to dnes v 18:15 na Nova Cinema!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TOP 10: Slavná pohádka Ledové království je plná chyb! Všimli jste si jich?

VIDEO PLNÉ STRACHU a překvapení: Takto reagovali příbuzní, když se dozvěděli, že jejich blízcí bojují o přežití

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady