BEZVA TIP. Tohle je nejlepší vánoční dárek pod stromeček!

BEZVA TIP. Tohle je nejlepší vánoční dárek pod stromeček!
Zdroj: Thinkstockphotos

Ještě není pozdě na to sehnat krásný vánoční dárek po vaše blízké. Tady je jeden tip, jak uděláte svým známým i rodině pod stromečkem opravdu radost.

K nejlepším vánočním dárkům patří bezesporu knihy. Nejenže je koupíte i na poslední chvíli, ale kniha patří k těm dárkům, které si člověk po přečtení uloží do knihovny a může se k nim vracet. Někdo má rád příběhy plné napětí, jiní dávají přednost romantice. Po jaké knize tedy sáhnout, aby udělala dotyčnému radost?

Fanoušky Harryho Pottera jistě potěší nejnovější díl s názvem Prokleté dítě. Příběh zavede čtenáře do doby, kdy už mají hlavní postavy děti a ty samozřejmě zažívají nová dobrodružství plná napětí. Přátelství, které potomek slavného Harryho v knize naváže, překvapí doslova každého.

Nejúspěšnější spisovatelka všech dob Agatha Cristie pro změnu potěší milovníky detektivních příběhu Hercula Poirota. Soubor padesáti povídek vydaný ke stému výročí autorčina nápadu psát o belgickém detektivovi, je jako vánoční dárek ideální. Ilustrovaná kniha potěší jak ženy tak muže, kteří se rádi začtou do napínavých příběhů plných pátrání.

Ženy jistě zaujme příběh Dívka ve vlaku, který byl i zfilmován a zaznamenal v kinech vysokou návštěvnost. Co se stane ženě, kterou hlavní postava knihy každý den z vlaku pozoruje? A jak to hrdince změní život? Strhující a velmi napínavé!

A pokud chcete svým blízkým dopřát nefalšované vzrušení, pak sáhněte po bestseleru E. L. Jamesové. Vybírat můžete mezi několika díly 50 odstínů šedi, přičemž poslední se věnuje především hlavní postavě Christiana Greya. Nejen váše partnerka tak může proniknout do myšlenek tohoto sexuálního symbolu.

Vánoční svátky jsou dlouhé a příležitost přečíst si zajímavou knihu, udělá radost nejen vašim blízkým, ale i přátelům a kolegům.

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady