PŘÍBĚH, KTERÝ VÁS ROZPLÁČE: Rozvod, opuštění dětí a pád až na dno! Nyní dostane novou naději

PŘÍBĚH, KTERÝ VÁS ROZPLÁČE: Rozvod, opuštění dětí a pád až na dno! Nyní dostane novou naději
Zdroj: TV Nova

Tereza Pergnerová v nové reality show osobně zjišťuje, v jak otřesných podmínkách žijí, často bez jakékoliv perspektivy na lepší budoucnost, někteří lidé. Akce nový domov jim dá šanci hodit starosti o bydlení za hlavu a vstoupit do nové životní etapy.

Naději a možnost odrazit se ode dna přináší Tereza v prvním díle pořadu Akce Nový domov devětašedesátiletému Zdeňku Sporerovi, se kterým si osud nehezky pohrál. Zdeněk Sporer je dědečkem dvou malých kluků, třináctiletého Daniela a jedenáctiletého Dominika. Oba chlapce vychovává už 10 let sám v malém panelovém bytě v Mostě. Velmi se snaží dát svým vnukům vše, co potřebují, ale na renovaci bydlení už mu nezbývají finance. Jejich byt nelze označit jinak než jako nevyhovující a v mnoha ohledech zdraví a životu nebezpečný.

Právě oba vnuci drží Zdeňka Sporera při životě. Před dvaceti lety žil normální život, měl manželku a dvě dcery. U starší dcery se objevila epilepsie, manželka ji nechtěla, proto se o ni staral pouze sám. Po několika letech manželství nevydrželo a manželka Zdeňka Sporera odešla společně se zdravou dcerou. On zůstal s nemocnou dcerou sám. Ta si později našla přítele a postupně přivedla na svět dva syny. Jenomže její vztah nevyšel, syny opustila a zanechala je v péči svého otce. Jednoho dne se k němu dostala zpráva, že jeho dcera zemřela. Zdeňka Sporer dodnes neví, kde je pohřbená, ani co se jí stalo.

Galerie

Na výchovu a chod domácnosti dává Jiří veškeré finance a na zvelebení bytu mu už nezbývají žádné peníze. Proto do akce nastupuje Tereza Pergnerová se svým týmem „andělů“. Všichni mají týden na to, aby jejich žalostně vypadající byt proměnili v bezpečný a šťastný domov, kde bude dostatek místa a soukromí pro dědu i vnuky. Podaří se týmu Akce nový domov kompletně proměnit zanedbaný a nebezpečný byt včas? A jaký bude výsledek?

Akce nový domov s Terezou Pergnerovou už ve středu od 20:20 na Nově.

 

Nepřehlédněte:
PRVNÍ VIDEO Z NOVÉ REALITY SHOW! Připravte se na várku emocí...
Návrat Terezy Pergnerové na obrazovky Novy! Bude moderovat novou reality show

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady