Netradiční koníček Martina Čermáka: Co dělá tento sporťák po večerech?

Miluje auta, rád čte, zpívá si všude, kde to jde, a do toho tančí. Sporťák martin Čermák toho stíhá opravdu hodně. Navštívili jsme ho doma a zjistili, co zrovna dělá, když nepracuje. A samozřejmě i to, jak to má momentálně se ženami.

Moderátor Sportovních novin je opravdu v jednom kole. Když zrovna nepracuje, najde si čas na svoje koníčky. A že jich má opravdu hodně. Málokdo by do Martina řekl, že píše knížku. "Je to takový můj koníček. vždycky mě bavilo psát, takže si tak pro sebe píšu krátké povídky," prozradil na sebe sympatický moderátor.

Zatím jsou všechny povídky jenom pro Martina a střeží si je jako oko v hlavě. Ale uvidíme, třeba se jednou dočkáme, že sporťák vydá svou vlastní knihu! Na psaní ho prý nejvíce baví, že si může při psaní dělat co chce. Povídky nám sice přečíst nedal, nechal se ale slyšet, že nejvíce ho baví literární žánr sci-fi.

Galerie

Kromě psaní, fušuje Martin i do hudby. Deset let dokonce zpíval v souboru, umí hrát na klavír a nyní se učí hrát na kytaru. Martin mimo jiné ovládá i čtyři cizí jazyky – angličtinu, španělštinu, němčinu a portugalštinu. Poslední ze zmíněný jazyk se naučil v Brazílii, kde rok studoval. A jaká životní cesta ho dovedla až do Sportovních novin, zjistíte v reportáži.

Nepřehlédněte:

Útěk ze Severního pólu, dluhy a záchrana svátků: Podívejte se na netradiční vánoční příběh!

Markéta Konvičková dostala nejlepší vánoční dárek od fanouška. Něco jí chtěl asi naznačit...
 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady