• TV Nova
  • Markéta Konvičková dostala nejlepší vánoční dárek od fanouška. Něco jí chtěl asi naznačit...

Markéta Konvičková dostala nejlepší vánoční dárek od fanouška. Něco jí chtěl asi naznačit...

Krásná zpěvačka Markéta Konvičková se proslavila zejména svou účastí v soutěži Česko Slovenská SuperStar, kde se probojovala až do nejlepší desítky. Co by si přála k Vánocům, a jak se na ně těší? Podívejte se na video!

Půvabná zpěvačka nám prozradila, co bude dělat o Vánocích a vypadá to, že bude mít podobný program jako většina obyvatel, kteří si přes svátky chtějí pořádně odpočinout od práce. „Těším se, až si dám nohy na stůl, udělám si čaj, dám si plyšové dupačky s ušima a budu za medvěda a budu dělat nic,“ říká o svých vánočních plánech Markéta, která se už nemůže dočkat rodinné pohody. S rodinou se prý vidí dvakrát až třikrát do měsíce, tak je pochopitelné, že se jí stýská a nemůže se už dočkat.


Markéta je skromná slečna a na dárky si moc nepotrpí. Nejdůležitější je pro ni rodina, zdraví a to, že se u vánočního stolu všichni po roce sejdou, povečeří a otevřou si společně dárky.


A jaký nejlepší dárek kdy dostala? Byl od fanouška! Možná ji tím chtěl něco naznačit...


Podívejte se na video, abyste zjistili, jak fanoušci Markétu rozmazlují! Markéta se jim za jejich podporu odvděčuje svým krásným hlasem a hudbou, kterou si zamilujete!

Galerie

Co ještě Markéta prozradila? Podívejte se na celé video!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PROGRAM NA SVÁTKY: Báječné Vánoce na Nově! Těšte se klasiku i filmové hity

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady